MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Konu sayfa sayısı çok uzun oluyor nasıl kısaltabilirim
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi : http://www.androidsitem.com
Versiyon MyBB Sürümü : 1.6.8
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Konu içerisindeki sayfa sayıları üst bölümde 1.2.3.4.5.6.7 şeklinde uzayıp gidiyor. ben ise şu şekilde olmasını istiyorum. 1.2....8 şeklinde
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :

resim
Yok mu bilgisi olan
Hocam Siz Önce Foteri Düzeltin Kimse Size Destek Vermez!
Hocam onu tam olarak düzenleyemedim :S bildiğim kadarıyla birşey yapmaya çalıştım o konuda da bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim.
(04-11-2012, Saat:19:41)JackSparrow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam Siz Önce Foteri Düzeltin Kimse Size Destek Vermez!

Tam Olarak Anlayamadım Biraz Açarmısınız?
UPpppp
Temanın sayfa kodları yanlış kodlanmış olabilir yada siz birşeyleri düzenlerken bozmuş olabilirsiniz. Orjinali zaten sizin istediğiniz sayfa yapısı gibidir...
Temanız ücretsiz ise linkini verin inceleyelim. Yada Temanızın pagination ve multipage adında olan bütün şablonları inceleyin bu şablonlar yeşil renkte ise orjinale çevirerek hatayı bulabilirsiniz. Tabiki css'deki pagination kodlarında da hata olabilir
Hocam denedim ama hala çözümü bulamadım ve bu sorunla karşılaşan bile yok sanırım internette.
Sayfalar: 1 2