MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Arkadaşlar MaviWare'diye Bir site Var
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Şimdi MaviWare Diye Bir Site Var ve Bir Kod Geliştirmiş Örneğin Biz Formu Dolduruyoruz Form'daki Bilgiler Ona ÖM Olarak Gidiyor Bunu Nasıl Yapabilirim ? Yani Sadece ÖM'yi Atmayı =?
(03-11-2012, Saat:10:56)AllenBeKo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Şimdi MaviWare Diye Bir Site Var ve Bir Kod Geliştirmiş Örneğin Biz Formu Dolduruyoruz Form'daki Bilgiler Ona ÖM Olarak Gidiyor Bunu Nasıl Yapabilirim ? Yani Sadece ÖM'yi Atmayı =?

Bu kadarda Ozentılık olmaz ) SemihssGülümseme.
Lan Semih Ben Cemal Gülümseme
saygısızca konuştuğunuz için bildirildiniz
bildir aferin ! anca zaten bildirirsin cevap yazmassın
(04-11-2012, Saat:18:50)AllenBeKo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bildir aferin ! anca zaten bildirirsin cevap yazmassın

1-bu forum senin gibi kirliliklerle dolmamalı
2-ben soruyu biliyomuyum diye baktım bilmiyorum ve senin forumu kirlettiğini gördüm yardım isteyenlere sor hep bildiğim kadarıyla yardım ettim
(04-11-2012, Saat:18:50)AllenBeKo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bildir aferin ! anca zaten bildirirsin cevap yazmassın

Öncelikle İstediğini Adam Gibi Anlat Sonra Laf Yetiştir.

Kod:
http://mybbdepo.com/yardim-konusu-acan-kisilerin-dikkatine-konusu.html
Konuyu Buradaki Şablona Gibi Düzenle Biz Nerden Formu Bilelim Ayrıca Özel Konuşmalarınızı Pm Yoluyla Gerçekleştirin
e-maili napim ? Gülümseme sanki e-mail kontrol eden bir kişiyim Gülümseme yinede teşekkürler emre bey saygısızlık yapmadım ! bana öm atabilirdi niye konumu kirletsin ? ve bu bi sorun değil ! sitek
Sayfalar: 1 2