MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: config_wwot.lang.php dosyası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
arkadaşlar;

/inc/languages/turkish/admin/config_wwot.lang.php

dosyası olan biri verebilir mi?
Hocam normalde pakette yok siz neden iştiyorsunuz config_wwot.lang.php dosyasını biraz ayrıntılı anlatırsanız yardımcı olabilirim.
(11-10-2012, Saat:17:23)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam normalde pakette yok siz neden iştiyorsunuz config_wwot.lang.php dosyasını biraz ayrıntılı anlatırsanız yardımcı olabilirim.

eklenti olabilir
(11-10-2012, Saat:17:23)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam normalde pakette yok siz neden iştiyorsunuz config_wwot.lang.php dosyasını biraz ayrıntılı anlatırsanız yardımcı olabilirim.

biliyorum bir eklentinin dosyası sanırsam.
admin panelinde hata veriyor plugin bölümünde . oraya girebilmek için o dosya lazım...
arkadaşlar bi bakalım varsa paylaşım...
Sanmıyorum config' bağlı eklenti hiç görmedim.

Hocam Bence O eklentinin tüm dosyalarını silin
(11-10-2012, Saat:17:26)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sanmıyorum config' bağlı eklenti hiç görmedim.

hangi eklenti olduğunu bilmiyorum...
(11-10-2012, Saat:17:26)NiqoTin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sanmıyorum config' bağlı eklenti hiç görmedim.

ne alaka anlamadım
Anladım hocam, Tavsiyem kaldırın bence o eklenti değil başka birsey. Güvenlik söz konusu olabilir.
Sayfalar: 1 2