MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Font ve Headerinclude
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar ben jscripts net'den font indirip yolladım onu forumumda nasıl kullanırım büyük ihtimal headerinclude kod ekliycem ama hangi kodu eklicem ?
Sitede Vardı Ya Burda Ya MCTR'de Araştırın...
Ya @font-face demiyorum ben siteme font ekledim onu headrincludede uygulamak istiyorum.
Öncelikle konu açtığınız zaman flood mesaj atmayın lütfen. Sürekli herkesi ayrı ayrı uyarmaktan bıktık. rapor edin ve sabırla cevap gelmesini bekleyin. Çok mu şey istiyoruz..

Sorunuza gelecek olursak; siz eklediğiniz fontu nerede kullanmak istiyorsunuz önce bunu bilelim..? Yani bu fontu temada mı kullanacaksınız yoksa sadece yazılan mesajlarda mı görünmesini istiyorsunuz. Bakın cevap vermek için bile soru soruyoruz, yarım yamalak konu açtığınız için ..
her İkisini'de Anlatsanız Bizde Kullanırız
(29-09-2012, Saat:13:45)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Öncelikle konu açtığınız zaman flood mesaj atmayın lütfen. Sürekli herkesi ayrı ayrı uyarmaktan bıktık. rapor edin ve sabırla cevap gelmesini bekleyin. Çok mu şey istiyoruz..

Sorunuza gelecek olursak; siz eklediğiniz fontu nerede kullanmak istiyorsunuz önce bunu bilelim..? Yani bu fontu temada mı kullanacaksınız yoksa sadece yazılan mesajlarda mı görünmesini istiyorsunuz. Bakın cevap vermek için bile soru soruyoruz, yarım yamalak konu açtığınız için ..

Özür dilerim. Temanın temamında kullanmak istiyorum serkan abi.
Konu güncedlir. Xpserkan yardım lütfen.