MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Admine Erişim Sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba Arkadaşlar

Baya bir süre önce bir site yapmıştım sonra canım sıkıldığı için bırakmıştım bir de üye olana aktif etme maili gitmiyordu uğraşmak istememiştim. Bugün siteye girdiğimde baya kişinin üye olduğunu gördüm fakat insanlar hesaplarını aktif edememişler. Ben de şuna bir ayar yapayım dedim admin paneline yöneldim. Fakat şifreyi unutmuşum. Hatırlatma maili gönderemediğim için de sıfırlayamıyorum. Bu sorunu nasıl aşacağım lütfen yardım edin
Merhaba

Şöyle yapmayı deneyebilirsiniz.Mybb sitenizin kurulu olduğu veritabanına phpmyadminden girin.Daha sonra mybb_user tablosundan admin kullanıcısının mailini değiştirip tekrar deneyin
Mail göndermiyorsa sunucu kaynaklıdır. Eğer sunucu kaynaklı ise mail adresini değiştirmesinin bir faydası olmaz.

Şöyle de yapabilirsin.
Forumuna başka bir isimle üye ol.
PhpMyadminde veritabanı tablolarının olduğu yerde mybb_users tablosuna gir ve yeni açtığın üyelik ismini bul. Bu üyelik isminin karşısındaki password, salt, lokinkey kısımlarını şifreni unutmuş olduğun admin üyelindeki aynı satırlarla değiştir.

Bu şekilde admin paneline girmeyi dene..