MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB Üzerine Ücretsiz mtPortal (Blog) Kurulumu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
mtPortal NEDİR?

mtPortal, Mybb forumları üzerine kodlanmış bir blog sistemidir. Her türlü Mybb sitesine bu sistem uygulanabilir. FTP ihtiyaç duyulmaz.

Sitenizi istediğiniz gibi eski haline getirebilirsiniz. Bu sistemde virüs vb. yoktur.

Sitenize mtPortal kurulduğunda karşınıza çıkan ilk tema InfeqTecq'e aittir. Düzenlemeler ise bana.
Kurulumu ben yapıyorum, fikri uygulayacağım.

Zamanla mtPortal temaları eklenecektir. Admin panelinizde bir değişiklik olmayacaktır. Eğer proje büyürse admin panelini de değiştireceğiz.

mtPortal NASIL SİTEME KURABİLİRİM?

Öncelikle yapmanız gereken tek şey beni sitenizde admin yapmanız. Veya panel giriş hakkına sahip olmam lazım. Sonrasında siteyi çalamamam için admin panelini bana kısıtlayıp sadece şablonlar ve temaları görme ve düzenleme izni veriyorsunuz. Sonrasında ben mtPortal olarak sitenizi ayarlıyorum.

mtPortal ADI NEREDEN GELİYOR?

mtPortal'ın adı Mete'den yani kendi adımdan geliyor.
Bkz: MetePortal, metePortal

mtPortal NASIL BİR ŞEY?

resim

DİKKAT!

Kurulum sonrası sistem çalınamaz!
Resimde ki reklamlar veya logolar beyazla kapatıldı.
Bu sistem Mybb'de ilk defa uygulanıyor!

Fikir Uygulayıcı: Mete
Sanırım Bunu Benden Gördün Açık Ağızlı Gülümseme
http://blogmehmet.10tl.net/
demo site?
http://blogmehmet.10tl.net/

ilk ben çıakrdım Açık Ağızlı Gülümseme
Evet İnfectecq senin sayende bu fikri uyguluyorum konuya da yazdım tema yapımcısı sensin diye.
tm saol Devam Edebilirsin Açık Ağızlı Gülümseme bari bende Tech Tema v.4 Ü yapayım
Açıkcası; ne yazıdan ne de örnek siteden tek kelimeyle hiç bir şey anlamadım.
demo sitede içerik kısmı bembeyaz bir sayfa olarak çıkıyor zaten.
Acaba hata bende mi çözemedim.
(24-09-2012, Saat:20:43)devrim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Açıkcası; ne yazıdan ne de örnek siteden tek kelimeyle hiç bir şey anlamadım.
demo sitede içerik kısmı bembeyaz bir sayfa olarak çıkıyor zaten.
Acaba hata bende mi çözemedim.

Oraya Açılan Konular Gidecek Açık Ağızlı Gülümseme
Sayfalar: 1 2