MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: mysql veritabanı optimize ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar benim bir forumum var onun ben veritabanını yedekledim şimdi ben yeni bir forum daha açtım eski forumumun veritabanını yeni forumuma aktarmak istiyorum nasıl yaparım ?
Öncelikle şöyle yapabilirsiniz.Eski forumunuzla yeni forumunuzu localhostta taşır merge ile birleştirebilirsiniz.
Eski forumum benim 10tl.net multi forumdan ama sadece veritabanı yedeğini indirdim yeni siteme o sitemin veritabanını nasıl ekliycem ?
Şöyle yapabilirsiniz

Öncelikle 10tldeki forumunuzun eklenti dosyalarının aynılarını yeni forumunuza yükleyin.Daha sonra forumun kurulu olduğu veritabanından bütün tabloları silip 10tlden aldığınız yedeği yükleyin.Çerez ayarlarını yapmayı unutmayın
İşde onu nasıl yapıcam onu bilmiyorum bende .s Yani yeni tablo falan nasıl yüklicem ?
Şöyle ki 10tlden yedek aldıysanız uzantısı sql olması lazım...Bu dosyayı veritabanında içe aktar seçeneğinden veritabanıza aktarabilirsiniz
Evet uzantısı .sql ben forumun ayarlarından girdim Bu dosyayı veritabanında içe aktar seçeneği yok ?