MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Abiler Lütfen.!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Ben Forumumda Bazen Sorun Oluyor Diye Uzantı Ayarına (AdminKP->Genel Ayarlar) www. getirdim Şimdi AdminKP'de Nereye Bassam Şifre İstiyor Lütfen!
Stem:FpsLife.Com
Site adresini adminkp'den düzeltemiyor musun?
(21-09-2012, Saat:09:44)amiralhack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Site adresini adminkp'den düzeltemiyor musun?

Eğer HERYERDE Şifre İstiyorsa Admin Kp ye Giremez.
veritabanına girin, veritabanınızı seçin, üstten Ara'yı (search) seçin. adminkp'de site adresiniz olarak ne yazıyorsa tam olarak ara kısmına onu girin. Soldan "tümünü seç"'i (select all) seçin ve aratın (git/go).

Çıkan sonuçlardan mybb_settings tablosunun sağındaki Gözat'a tıklayın (panel ingilizce ise sağında ne varsa ona tıklayın). En soldaki "düzenle"yi (edit) seçin. ve www.'yu silip kaydedin Süper
Ana dizindeki settings.php dosyasını bilgisayarına çek ve Notepad++ programı ile aç.
CTRL+F yaparak "www" sözcüğünü arat ve www.fpslife.com şeklinde çıkan yeri fpslife.com şeklinde değiştir sanırım bu çözüm olur Süper
Hadi kolay gelsin.
Birazcık araştırma ile yapabileceğin birşey

Kod:
http://mybbdepo.com/cerez-cookies-ayarlari-ders-konusu.html
(21-09-2012, Saat:12:05)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Birazcık araştırma ile yapabileceğin birşey

Kod:
http://mybbdepo.com/cerez-cookies-ayarlari-ders-konusu.html

Gülümseme sorumu nasıl anlatcağımı bilmiyorum .. kendi düşüncemle araştırdım ama bulamadım üzgün

(21-09-2012, Saat:10:49)PanDooRa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ana dizindeki settings.php dosyasını bilgisayarına çek ve Notepad++ programı ile aç.
CTRL+F yaparak "www" sözcüğünü arat ve www.fpslife.com şeklinde çıkan yeri fpslife.com şeklinde değiştir sanırım bu çözüm olur Süper
Hadi kolay gelsin.
Gülümseme Sadece Seninkini Denemek Istedim Yorum Atan Herkese Teşekkürler Sebeb:
Seninki Daha Kolay ve Hocam Düzeltmek istediğim Yer Var Ana Dizin Değil inc Klasörü..