MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: TemaTR.Net v2.00 Teması
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
TemaTR.Net v2.00 Teması İndir

Tema Yapımcısı: AttAcK.58
Tema Testi: Yapılmıştır-Sorunsuz..Herhangi bir sorunda AttAcK.58 'e Ö.M veya buradan yorum Yazınız...
Tema Uyumluluk: 1.6.x
Demo Site:
PHP Kod:
http://tematr.net 

Tema Özellikleri:

1-)Sade ve Gösterişli.
2-)Ekranı takip eden sağ ve solda bulunan türk bayrağı.
3-)Her foruma kendi ikonu ekleyebilirsiniz.İkonları forumikon klasöründen değiştirebilirsiniz.
4-)CSS butonlar.
5-)Gelişmiş konu araçları 100% çalışmakta.
6-)İmza alanı scrollbar içerisine alınmıştır.Böylelikte uzun imzalar için önlem alınmıştır.
7-)Renk uyumluluğu vardır.Gözün en az derecede yorulması sağlanmıştır.

Ekran Görüntüleri:

resim

resim

resim

resim

resim

Rar Şifresi: tematr.net

İndir...
PHP Kod:
http://turbobit.net/d15agdsq8tht.html 

Footer kısmındaki imzayı LÜTFEN silmeyin.......
Tema yapıyorumda. MFPremiumv1 Diye Olacak Gülümseme Ortalığı kasıp kavuracak ! Da bir kaç öğe alacağım temanızdan izin verirseniz? Sonuçta kul hakkı diye birşey var.
başka bir temaya benzettim :p bu arada neden banlı üyeyle ss aldın Açık Ağızlı Gülümseme
Arşivime kattım Süper
(19-09-2012, Saat:12:56)ByMasteR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tema yapıyorumda. MFPremiumv1 Diye Olacak Gülümseme Ortalığı kasıp kavuracak ! Da bir kaç öğe alacağım temanızdan izin verirseniz? Sonuçta kul hakkı diye birşey var.

tabii alabilirsiniz ama nerelerden alıntı yapacaksınız? bide temanız bittiği zaman eğer ücretsiz dağıtacaksanız sitemde paylaşırsınız artık Gülümseme

(19-09-2012, Saat:12:56)Mısırga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]başka bir temaya benzettim :p bu arada neden banlı üyeyle ss aldın Açık Ağızlı Gülümseme

o anda banlı üye hesabında olduğum için o şekilde aldım zaten farkındaysanız sonradan kendi hesabımdayımdan giriş yaptım.

(19-09-2012, Saat:12:57)Dnsahil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arşivime kattım Süper

teşekkürler zamanla daha güzel temalar paylaşacağız.ayrıca gri tonlarında çok daha güzel bir tema yakında sizlerle olacak.
Ya imperiali editlemişsiniz yada headeri,navigasyonu ve backgorundu ondan almışsınız
navigation un ımperial temasıyla hiçbir ilgisi yok. mybb.biz sitesine girip navigationu karşılaştırınız. bu headeri birçok temada görebilirsiniz sadece imparial temasına özel bişey değildir.

yorumlar için teşekkürler.
(19-09-2012, Saat:13:20)bybrown Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ya imperiali editlemişsiniz yada headeri,navigasyonu ve backgorundu ondan almışsınız

oldu paşam. Uyku

ellerine sağlık hocam, yeni temaları bekliyoruz, daha kendini geliştirmen dileğiyle.
Sayfalar: 1 2 3 4