MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Lütfen Bir Bakın
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkdaşalr Lütfen Konu Silmeyin.Rica Ediyorum Ben Silin Dedğim Zaman Silerseniz Seviniri

Arkadaşlar Torrent Sitem Bir İki Arkadaşta Mahkema Kararyla Engellenmiştir Yazıyor .Sizden Ricam Bir Bakarmısınız Siteye Nolur. Çok Önemli.Lütfen Yorum Atın

Kod:
www.torrent-turkey.com
Evet dostum engellenmiş geçmiş olsun umarım başına bir bela açılmaz yasadışı şeyler mi paylaştın eğer öyleyse durum kötü
Evet engellenmiş maalesef siteniz üzgün
Topluca warez içerikli sitelerin listesi mahkemeye sunulup engelletilebiliyor Kararsız
BEnim Bu Konuda Ne Yapmam Gerkiyor
bende giriyor Nasıl - Neydi
bir siteden alıntı:

Alıntı:Benim sitemde Beyoğlu Cumhuriyet Savcılığı tafından yayın yasagı koydu..Bende gittim ve olayı araştırayım dedim..Sitemin video bölümdeki Tarkan son video klibi nedeniyle müyap dava açmış..Bu nedenlede yayın yasagı koymuşlar..Dosyaya baktım..Açtırırsın müyapı ara dediler..Aradım..Taahhutname yollayalım..Muhattabımız olun açtıralım dediler..Bunu demelerinin nedeni malum tazminat koparmak..Ben açtırmadım sitemi başka domaine taşıttım..Bu tarz olaylar insanın planlarını alt üst ediyor..

Durum böyleyse gerçekten vahim =(
Bendede ve 1 Arkadaşımdada Giriyor
(14-09-2012, Saat:13:07)Torrent-Turkey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bendede ve 1 Arkadaşımdada Giriyor

DNS adreslerinizi değiştirmişsinizdir. DNS değiştirmeyenlerde mahkeme kararı gözükür.
Sayfalar: 1 2