MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Siteniz mi Kasıyor?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Eğer Sitenizin Çok Fazla Hiti Olmadığı Halde, Yavaşlama & Kasma gibi durumlar oluyorsa hemen yardım edelim. Sorun htaccess dosyasının "Orjinal" Halinden, "Sadece Google Seo" için olan haline geçmiş olabilir. Yani Bazı "apache mod" ları kapalı oluyor bu zaman. Özel Mesaj'dan .htaccess dosyasının içeriğini yollayın, düzenleyip geri yollayayım.

Ekleyebilirsiniz; [email protected]
Bir örnek verseydiniz?
(13-09-2012, Saat:18:52)amiralhack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bir örnek verseydiniz?

Eğer örnek versem yapmaya çalışanlar olacak, yanlış yapacaklar ve sonra başlayacaklar yok dolandırıcıda falan filan. Bazı free host siteleri desteklemiyor çünkü.
(13-09-2012, Saat:18:54)ByMasteR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eğer örnek versem yapmaya çalışanlar olacak, yanlış yapacaklar ve sonra başlayacaklar yok dolandırıcıda falan filan. Bazı free host siteleri desteklemiyor çünkü.

Ben denek olmaya hazırım hocam Açık Ağızlı Gülümseme
Yolladım htaccess'ciğimi Süper
(13-09-2012, Saat:18:58)amiralhack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(13-09-2012, Saat:18:54)ByMasteR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eğer örnek versem yapmaya çalışanlar olacak, yanlış yapacaklar ve sonra başlayacaklar yok dolandırıcıda falan filan. Bazı free host siteleri desteklemiyor çünkü.

Ben denek olmaya hazırım hocam Açık Ağızlı Gülümseme
Yolladım htaccess'ciğimi Süper
Tamamdır, Cevaplandı. Olumlu & Olumsuz Yorumunuzu Bekliyorum.
(13-09-2012, Saat:18:59)ByMasteR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tamamdır, Cevaplandı. Olumlu & Olumsuz Yorumunuzu Bekliyorum.

Google'ın NetWork aracı ile açılış hızlarını ölçtüm orijinal htaccess ve modifiyeli htaccess'iniz ile, hemen hemen aynı sürede açıldı siteler.

Ancak benim sitemin yavaşlama ve kasma sorunu yok o yüzden fark yaratmamış olabilir belki Açık Ağızlı Gülümseme
İlginiz için teşekkürler Süper
(13-09-2012, Saat:19:20)amiralhack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(13-09-2012, Saat:18:59)ByMasteR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tamamdır, Cevaplandı. Olumlu & Olumsuz Yorumunuzu Bekliyorum.

Google'ın NetWork aracı ile açılış hızlarını ölçtüm orijinal htaccess ve modifiyeli htaccess'iniz ile, hemen hemen aynı sürede açıldı siteler.

Ancak benim sitemin yavaşlama ve kasma sorunu yok o yüzden fark yaratmamış olabilir belki Açık Ağızlı Gülümseme
İlginiz için teşekkürler Süper

Biraz Daha hizlanma gordum ben siz bilirsiniz ama. temaniz cok karisik birazda bu etkiliyor. Daha sade bir temaniz olsaydi farki gorebilirdiniz iyi gunler dilerim Gülümseme
Saolasın Süper Hızlı oldu site !
Sayfalar: 1 2 3