MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tema editleme
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
resim
*Nereden değiştirebilirim? Bir de hoveri var.
resim
resim
*Burasıda öyle hiç değilse bulundukları yere gidip renklerini değiştireyim???
Resim olsa idiler sadece nasıl ekleneceğini soracaktım çünkü resmi silsem yolu bulamayacak & sorun kalkacak.
Şu mail, pm kaldırmak istiyorum işlevselliği bozuyor her iletinin altında kalabalık. Resim haline nasıl sokabilirim? insanı korkutmayacak şekilde olursa...

ÇÖZÜLDÜ html bilgisi gerekiyor şablonlardan. düzenleyeceksiniz.. o kadar da zor değil en azından çocuk bile düzenler, zor olan kafadan kod yazmak.
.

Aynı duruma düşen arkadaşlar için
resim
daha da aşağılarda postbit_pm diye yazar..

YILDIZ sistemini nasıl kaldırabilirim?
*Şu albayraklı bölümde yüklediğim avatarlar bu boyutta kalıyor. Uzunlamasına koyduğum resimlerde küçücük kalıyor.
Çerçeveyi kaldırıyorum değişen birşey yok. Postbittede aynı nasıl değiştirebilirim? hatta avatar yükeleme işlemini sadece kendim yapabileyim?
resim

*Local de düzenliyorum forum ana dizinini eklentiler filan ama bunu web sitesinin hostunda eklentileriyle tekrar kurmam gerekecek değil mi?
Temanın "xhtml dosyasına kaydoluyor değilmi temaya yaptığım css değişiklikeleri indirip Hosta yüklüyorum dimi..

Gezerken bunu buldum Vbulletin editöründekilerle mybb aynımı buradaki kodlarla editöre spoiler koyabilirmiyim. Konular var ama beni doyurmadı tatmin etmedi.. yapan nasıl yapıyor demeden edemiyorum.
O kadarda araştırıyoruz ediyoruz ama..resim

Bir de bu 1.4 sürümü için temayı 1.6 sürümüyle uyumsuzluğu yoksayarak yaptım açık filan çıkmaz değil mi? sorun olur mu?
Hicbirsey anlamarım ? Hayal Kırıklığı Nasıl - Neydi
1.Sorunun konuyu çerçeye almak yararlı olabilir.
2.Resim forum şablonlarındaki kodlar ile global.css'yi eşleştir.
3.Yıldız sistemini kaldırmak için yıldız sayısını 0 yapabilirsiniz.
İyi forumlar.. Melek - Masum

Sonununcuyada postbit teması ekleyebilirsin Gülümseme
hmmm teşekkürler.. bir de resim Şu eklentinin adı
Buna benzer eklentiler.. Bu eklentilerin yanında açık gelmesinde..
aynen