MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: StyleMaster -WebStyle Teması (Satılıktır...)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Gün geçtikçe yeni fikirler yeni tasarımlar geliyor aklıma ve bunları gösterme isteği oluyor.Şu an yayınladığım resimler yeni yaptığım temaya ait...Biraz sade bir görünüm ortaya koydum..

İnşallah,Bu gece biter...

Anasayfa
resim

Çıkış
resim

Anasayfa-Giriş Paneli
resim

Konu Gösterimi (Postbit vs)
resim

Üyeler ve Ranklar
resim

Renk Değişimi,Üye Rankları,Logo,Avatar,Banner ve istenilen hariç eklentileri de isteğinize göre yapıyoruz...

resim
İletişim: [email protected]
Gercekten Güzel Olmuş Ranklarıda Veriormusunuz ? Bide Bende yazılar yani posbit yeri kücük gösterio yazıda bendenmi kaynaklı yoksa yazımı büyük deil acaba ?
(12-09-2012, Saat:02:44)Hakan Cengiz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Gercekten Güzel Olmuş Ranklarıda Veriormusunuz ? Bide Bende yazılar yani posbit yeri kücük gösterio yazıda bendenmi kaynaklı yoksa yazımı büyük deil acaba ?

Tabi ranklarıda içinde..Bazı Resimleri normal boyutundan küçülttüğüm için yazılar öyle görünebilir.Yani bir küçüklük yok yazılarda...

Asıl Boyutu..
resim

Herşey içinde sadece 15 TL...
resim
Burasını resim olarak almışsınız, benimkinde resim değiller nasıl değiştirebilirim.
resim
Nereden değiştirebilirim?
resim Burasıda öyle hiç değilse bulundukları yere gidip renlerini değiştireyim???
Resim olsa idiler sadece nasıl ekleneceğini soracaktım çünkü resmi silsem yolu bulamayacak & sorun kalkacak.
Çerçeveyi kaldırıyorum değişen birşey yok. Postbittede aynı nasıl değiştirebilirim? hatta avatar yükeleme işlemini sadece kendim yapabileyim?
(12-09-2012, Saat:03:20)webnet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]resim
Burasını resim olarak almışsınız, benimkinde resim değiller nasıl değiştirebilirim.
resim
Nereden değiştirebilirim?
resim Burasıda öyle hiç değilse bulundukları yere gidip renlerini değiştireyim???
Resim olsa idiler sadece nasıl ekleneceğini soracaktım çünkü resmi silsem yolu bulamayacak & sorun kalkacak.
Çerçeveyi kaldırıyorum değişen birşey yok. Postbittede aynı nasıl değiştirebilirim? hatta avatar yükeleme işlemini sadece kendim yapabileyim?

Burada Sorunlarını cevaplayamam.Yardım Bölümünde paylaşırsan iyi olur...
Msn Eklenmiştir Hakan Cengiz Msnem
Güncell Süper
Baska bir premium temasinin iceri ile benzemesi normal mi?
Headeriniz %99 kopya.

Kod:
http://www.audentio.com/shop/view/MyBB/glowing-1
http://www.audentio.com/preview/mybb/glowing
Sayfalar: 1 2