MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: google wep master e sitemap-index.html gönderdim ama dizine bi türlü eklemiyo yardım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
arkadaşlar sitenin sitemap gönderdim 71 tane gönderildi diyo ama dizine eklemiyo site map göndereli 12-13 saat oldu bunu hızlı ekletmenin yolu yokmu
yardım Kızgın - SinirliKızgın - SinirliKızgın - SinirliKızgın - SinirliKızgın - SinirliKızgın - Sinirli
şiiii sakin ol öyle Kızgın - SinirliKızgın - SinirliKızgın - Sinirli yapmakla olmaz bu işler.google babamızın oglu değil öyle herkesin sitesini anında indexlemez.bekle zamanla olur...
offf internette indexlemeyi hızlandıran şeylerde yaptım siteyi pinglettim vb şeyler gene olmadı Gülümseme
Siteniz belli bir zaman sonra indexlenir.Bu bize bağlı olan birşey değil google bota bağlı olan birşey siz yazılarınızı eklemeye devam edin
peki bunu hızlandırmanın bi yolu yokmu Nasıl - NeydiNasıl - NeydiNasıl - Neydi
Siz Sitenize Konu Ekledikçe Hızlanacaktır.Fazla Olmamak Şartıyla Arada Sırada ping atabilirsiniz.Siz daha çok sitenizin tanıtımı ile ilgilenin google bu zaman sürecinde sitenizi indexliyecektir
inşallah çok teşekkür ederim istediğim bilgilere ulaştım Gülümseme Karizmatik GülümsemeKarizmatik GülümsemeKarizmatik GülümsemeKarizmatik GülümsemeKarizmatik GülümsemeKarizmatik GülümsemeKarizmatik Gülümseme