MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: ZATEN KURULU HATASI
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar.
Kurulumun 4 aşamasında (Veritabanı Ayarları'nı giriyorum nextliyorum) bu hatayı alıyorum.
resim
1- Zaten 1.6.8 sürümü.
2- Başka forum yok , yeni site bu yani daha önce kurmadım.
(25-08-2012, Saat:19:13)XFrqnX Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
Merhaba arkadaşlar.
Kurulumun 4 aşamasında (Veritabanı Ayarları'nı giriyorum nextliyorum) bu hatayı alıyorum.
resim
1- Zaten 1.6.8 sürümü.
2- Başka forum yok , yeni site bu yani daha önce kurmadım.

mybb 1.6.8 ' e yükselt de veya ftp'den dosyları silip tekrar indirip upload et siteadresi.com/install/index.php yazarak siteni kur
Bu hesabınızda daha önce hiç MyBB kurmadınız mı?
Oluşturduğunuz MySQL veritabanına bir bakar mısınız, içinde mybb ile alakalı birşeyler var mı?
(25-08-2012, Saat:19:15)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]mybb 1.6.8 ' e yükselt de veya ftp'den dosyları silip tekrar indirip upload et siteadresi.com/install/index.php yazarak siteni kur
Denedim , olmadı.
(25-08-2012, Saat:19:16)amiralhack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu hesabınızda daha önce hiç MyBB kurmadınız mı?
Oluşturduğunuz MySQL veritabanına bir bakar mısınız, içinde mybb ile alakalı birşeyler var mı?
Hayır kurmadım.
Deneyeceğim..

(25-08-2012, Saat:19:16)amiralhack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu hesabınızda daha önce hiç MyBB kurmadınız mı?

Çok sağol Gülümseme
(25-08-2012, Saat:19:17)XFrqnX Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Çok sağol Gülümseme

Her zaman Süper
Sorun Çözüldüğüne Göre Konu Kilit Arşiv