MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: google mybb seo uyarısı verdi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
arkadaşlar mybb seoyu kurduktan hemen sonra google tarafındam hesabıma mesaj geldi;

wordpress seo eski sürümünü kullanıyorsunuz yeni seo sürümünü kullanın.

böyle bir mesaj geldi.mesajı sildim tam olarak buraya yazamıyorum ama mesaj içeriğinde bu vardı.mybb wordpess seo sistemini mi kullanıyor?eğer öyle ise neden yeni sürüm seoyu mybb için entegre etmedik veya edemiyoruz???
(25-08-2012, Saat:15:17)AttAcK.58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]arkadaşlar mybb seoyu kurduktan hemen sonra google tarafındam hesabıma mesaj geldi;

wordpress seo eski sürümünü kullanıyorsunuz yeni seo sürümünü kullanın.

böyle bir mesaj geldi.mesajı sildim tam olarak buraya yazamıyorum ama mesaj içeriğinde bu vardı.mybb wordpess seo sistemini mi kullanıyor?eğer öyle ise neden yeni sürüm seoyu mybb için entegre etmedik veya edemiyoruz???

Mybb Wordpress Seo kullanmıyor.Size mail gönderenin google olduğuna öncelikle eminmisiniz?

Ayrıca bu mesaj size mail olarak mı geldi yoksa google webmasters hesabınıza mı geldi?
google webmaster hesabıma geldi
Google tarafından bildiren bir bildirim değil gibi çünkü size sadece sitenizde ki tarama hatalarını bildirir.Wordpress seo'nuzun eski olduğunu vs nasıl anlıyacak ? Bir mybb seo kurdum diyorsunuz sonra bu mesaj geliyor wordpress seonuz eski diyor bildirim ya yanlış geldi ya yanlış böle bişeyi ilk defa duydum ?
mesajı silmeseydim resim olarak paylaşırdım ama malesef sildim.Neyse zaten herhangi bir uyarı veya hata mesajı gelmedi birdaha.