MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: [Çözülemedi] İstediğim Butonları Sadece Ziyaretçilere Göstermek
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim

Yukarıya eklediğim giriş-kayıt butonlarını sadece ziyaretçilere göstermek. (header_welcome_guest sağ üstteki yeşil kutucuğa etki ediyor.)

Sitem:
Kod:
www.laklakforum.net
Bence Basit.. xlm ver bakayım
(25-08-2012, Saat:13:10)rootist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bence Basit.. xlm ver bakayım

Temam "ctv2" teması.
ilginç
index,header kontrol et.
Arkadaşlar;

Header_welcome_guest'e eklediğiniz kodlar sağ üstteki "Kullanıcı Paneli -Çıkış" kutusunun içine etki ediyor. Ben de butonlar ekledim yukarıya "Kayıt ve Giriş" diye. Bunları sadece ziyaretçilere gösterecek kodu soruyorum. SMF'de yapmıştım, o kodu denedim ama hata verdi Kararsız [Olmasını beklemiyordum zaten de]. Kısaca butonları istediğiniz gruba göstermeyi soruyorum Mahcup
header_welcome_guest'e Kayıt Ol ve Giriş yapı ekleyeceksin sen galiba header_welcome_member veya header şablonuna o kodları eklemişsin.
menü kodlarınızı header dan alıp hem quest hemde member içine yapıştırıp ziyaretçi için ve üyelr için düzenlemeniz gerekiyor. suan ki halinde menünüz header şablonunda
Sayfalar: 1 2