MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Siteme yüklediğim içeriği sitenin direkt indirme linkinden indirmiyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
KENDİ Siteme ders notu staj defter v.s falan ekleyip konu açıyorum konu altınada pdf yazada zip dosyası yüklüyorum sınırsız hostum var sonra konuyu paylaşıyorum üzerine tıkladımda indirmiyor ben değil üyeler bile indiremmiyor nasıl aşarız bu sorunu
resim
Butonu Doğru Şekilde Eklememişsiniz galiba doğru şekilde eklerseniz sorun çözülür
ya şimdi o yeşil ok işareti var ya o sadece resim yani ben siteye direkt yüklüyorum link vermiyorum önceden indiridi şimdi ne oldu ise indirmiyor.
Bu hata önceden olmuyordu dediniz.Hata olmadan önce sitenize en son ne yüklediniz? Yada ne değiştirdiniz?
bu hata ilk defa oldu bu hata olana kadara yani 2 3 gün içinde sadece sideboxes kodlarıyla uğraştım başka bişey yok ayarı ile oynadığım.

sideboxes pasifleşitirdim olmadı hatta ekeldiğim tüm eklentileri tek tek pasifleştirdim olmadı hostuma sıkıntı olabilirmi nasıl anlarım..

ya başka tema yüklü bende onu denedim onda yapmıyor tıkladınmı direkt indiriyorum acaba temanın hangi ayarından düzeltirim bunu.
(23-08-2012, Saat:22:59)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Butonu Doğru Şekilde Eklememişsiniz galiba doğru şekilde eklerseniz sorun çözülür

Peki bu buton tam olarak hangi bölümdedir ordan düzenlemeye çalışsayım kdou flan yazayım forumlara
Sitenize Son Zamanda jquery ile içerik eklemişseniz çakışma olabiliyor
(25-08-2012, Saat:00:25)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sitenize Son Zamanda jquery ile içerik eklemişseniz çakışma olabiliyor

ya jquery ile içerik eklemeyi bilmiyorumda şuan yeniyim güzel gördüğüm hereyi ekelemyi istiorum o sıkıtı olabilir peki ben bu logoya nerden ulaşa bilirim hangi bölümdedir duruma göre kodu düzeltiraim siz yerini bilirmisiniz acab