MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb Tarayıcı Önbellekleme Nasıl Oluyor?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Araştırdığım kadarıyla kodu .htaccess eklediğinde oluyormuş.Fakat denedim olmadı.

Js ve Bazı resimleri önbellekleyip sitemin hızlanmasını istiyorum.

Kod:
<ifmodule mod_expires.c>
<filesmatch "\.(jpg|gif|png|css|js)$">
ExpiresActive on
ExpiresDefault "access plus 1 year"
</filesmatch>
</ifmodule>
Php kodlarda nasıl oluyorsa öyle oluyor.Olup olmadığını denemek için şöyle yapın sitenizi açın daha sonra temanızdaki bir resmin yolunu değiştirin.Eğer resim yine gözükürse işlem başarılı demektir
(23-08-2012, Saat:00:05)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Php kodlarda nasıl oluyorsa öyle oluyor.Olup olmadığını denemek için şöyle yapın sitenizi açın daha sonra temanızdaki bir resmin yolunu değiştirin.Eğer resim yine gözükürse işlem başarılı demektir

Bu dediğini denedim şimdi resim yolunu değiştirdim fakat önbelleklemiyor.

Kod yanlış mı acaba? Veya düzenlenmesi mi gerekiyor?
Ayy Açık Ağızlı Gülümseme Bende ondan kurtulmaya çalışıyordum öyle bir kodda yok sitedeki yenilikleri göstermiyor .Açık Ağızlı Gülümseme
(23-08-2012, Saat:02:01)MehmetAliCan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ayy Açık Ağızlı Gülümseme Bende ondan kurtulmaya çalışıyordum öyle bir kodda yok sitedeki yenilikleri göstermiyor .Açık Ağızlı Gülümseme

Hocam admin panelden Sunucu Op. Ayarında Önbelleksiz Başlıklar Gönderilsin mi? Hayır kalsın öyle dene.