MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Dil Hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ben bi forumda forum ayarlarını kurcalarken dil seçeneğini ingilizce yaptım ve olanlar burda

resim
bunu nasıl düzeltebilirim
wysiwyg eklentisinini tekrar yükleyin
Özellikle de english dil klasörüne wysiwyg eklentisinin dil dosyalarını atmayı unutmayın Süper
Eklenti dosyalarını tekrar atın

Kod:
http://mybbdepo.com/inc-languages-turkish-xxx-lang-php-does-not-exist-hata-cozumu-konusu.html
ayrıca buradaki mantığı anlarsanız sorunuz çözülür
forum benim değil.ben kendim nasıl halledebilirim.geri türkçeye çevirsem düzelcek aslınad
(21-08-2012, Saat:12:21)ExeLanCe45 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]forum benim değil.ben kendim nasıl halledebilirim.geri türkçeye çevirsem düzelcek aslınad

Site dilini manuel olarak Türkçe'ye çevirmek için: PHPMYADMİN'e girin. Veritabanınızı seçin. mybb_settings tablosunu bulup gözat diyin veya üzerine tıklayın.
Eş aşşadaki Sayfa numarası(Page Number)'ın sağındaki 1 rakamına tıklayın ve 2'yi seçin. Ardından CTRL+F tuşlarına basarak sayfada bblanguage bunu aratın. En solundaki "düzenle"ye tıklayın. Açılan sayfada bir yerde english yazıyor olması gerekli. onu turkish yapın ve aşşağıdaki git(go) butonuna tıklayın.

Admin dilini manuel olarak Türkçe'ye çevirmek için: PHPMYADMİN'e girin. Veritabanınızı seçin. mybb_settings tablosunu bulup gözat diyin veya üzerine tıklayın.
Ardından CTRL+F tuşlarına basarak sayfada cplanguage bunu aratın. En solundaki "düzenle"ye tıklayın. Açılan sayfada bir yerde english yazıyor olması gerekli. onu turkish yapın ve aşşağıdaki git(go) butonuna tıklayın.

Bu yöntemle dilinizin Türkçe olması gerekir Süper