MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 99 Saat
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Site Adresi :MyBB Sürümü : 1.6.8
Kurulu Eklentiler : İstatistikler, sohbet kutusu
Hata-Sorun Sorun açıklaması : 24 saatte çevrimiçi olan kişileri, 99 saat olarak ayarlamak istiyorum.
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : Hata yok. Uyku[/b]

Edit PaTRon / Code İçine Alındı
MyBB Yok Sitede.
(16-08-2012, Saat:15:35)PaTRoN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]MyBB Yok Sitede.

orada subdomain'e girerseniz görürsünüz. Gülümseme
bu konuda bilgim yok: s
(16-08-2012, Saat:15:43)PaTRoN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bu konuda bilgim yok: s

Teşekkürler.
Başka bilen yok mu?
Admin kp. / Ayarlar / Kimler Çevrimiçi Ayarları kısmından bu işlemi yapabilirsiniz..
admin/ayarlar/Kimler Çevrimiçi Ayarları'a girin ve oradaki değeri 5940 yapın. Saat'e çevrildiğinde 99 saat ediyor.

Daha sonra ftp'den inc/languages/index.lang.php'yi indirip ve notepad gibi birşeyle açın. İçinde şunu aratın: online_note
bu kısmın biraz sağındaki <b>{3}</b> yazısındaki {3}'ü 99 yapın. Yanındaki Dakika'yı da Saat yapın. Oldu da bitti Süper
(16-08-2012, Saat:23:46)amiralhack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]admin/ayarlar/Kimler Çevrimiçi Ayarları'a girin ve oradaki değeri 5940 yapın. Saat'e çevrildiğinde 99 saat ediyor.

Daha sonra ftp'den inc/languages/index.lang.php'yi indirip ve notepad gibi birşeyle açın. İçinde şunu aratın: online_note
bu kısmın biraz sağındaki <b>{3}</b> yazısındaki {3}'ü 99 yapın. Yanındaki Dakika'yı da Saat yapın. Oldu da bitti Süper
PHP Kod:
$l['online_note'] = "Son <b>{3}</b> Dakika İçinde Toplam: <b>{1}</b> Kullanıcı Aktif Oldu. Şu an Forumumuzda: [<a rel=\"nofollow\" href=\"./online.php\"><b>{4} Kayıtlı, {6} Gizli ve {8} Ziyaretçi</b></a>] Bulunmaktadır."

Buradaki 3 sayısını 99 yaptım. Dakika'yı da, saat... Ancak yazılar bozuldu. " ı " sayıları yerini " ? " bıraktı. Ayrıca ben 24 saatte online olanlar eklentisini 99 saat yapmak istiyorum. Yineleyelim. Gülümseme
Sayfalar: 1 2