MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Genel Bakıştaki Gereksiz Boşluk?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Arkadaşlar Merhaba Genel Bakıştaki(ProStats) Resimde Gösterdigim Gereksiz Boşlugu nasıl kaldırabilirim?
resim
Not:Başlık uzunlugu kac olursa olsun. İster 1 ister 50.. o gereksiz boşlugu her şekilde koyuyor oraya..
Merhaba,
ayarlardan prostats ayarlarına girin Başlık Uzunluğu küçültün 25 yapın
Genel şablonlardan => ProStats şablonları üzerinde işlem yapmanız gerek, karakter sınırı ile değişen birşey olmaz..
(11-08-2012, Saat:20:39)PaTRoN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,
ayarlardan prostats ayarlarına girin Başlık Uzunluğu küçültün 25 yapın

Hocam Yazdıklarımı Okumuyormusunuz? koyu harflerle kocaman yazmıştım halbuki.. Başlık uzunlugu ile bir alakası yok basındada söyledim. ister 1 yap ister 40 ister 25 o gereksiz boşlugu her halukarda koyuyor oraya..

(11-08-2012, Saat:21:33)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Genel şablonlardan => ProStats şablonları üzerinde işlem yapmanız gerek, karakter sınırı ile değişen birşey olmaz..

Teşekkur ederim serkan abi.
inc/plugins/prostats.php indirip notepad++ ile açın.

bulun: <td>{\$readstate_icon}

şununla değiştirin:
Kod:
<td width="275">{\$readstate_icon}

sonra tekrar ftp'nize atın.

Buradaki 275 o dediğiniz bölümün genişliğidir. İsteğinize göre düzenleyin Süper
Eklentiyi Kapatmam gerekmez bunu yaparken değilmi ?
(22-09-2012, Saat:15:18)Fenerbahce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eklentiyi Kapatmam gerekmez bunu yaparken değilmi ?

gerekmiyor da ben yanlışlık yapmışım düzenlenmesi gereken yer hakkında Açık Ağızlı Gülümseme

test etmeden söyleyince böyle olabiliyor şimdi doğrusunu veriyorum yapıp direk ftp'ye atabilirsiniz.

Kod:
$newestposts_cols_name .= "<td>".$lang->prostats_topic."</td>";
o dosyadaki bu kısmı şöyle yapın:

Kod:
$newestposts_cols_name .= "<td width=\"275\">".$lang->prostats_topic."</td>";

kodlar bozulmasın diye notepad++ işlemini yapın Süper
Sayfalar: 1 2 3