MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bu temanın ismi nedir
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Web site Site Adresi : http://www.playfutbol.com.nu
Versiyon MyBB Sürümü : MyBB 1608 Pro-v6
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Mysoutbox 1.7 Overview 1.7.7
Hata-Sorun Sorun açıklaması :Bu tema çok güzel acaba ismi nedir?
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :

resim
hocam yeter artık yöneticiler siliyor siz açıyorsunuz Gülümseme ban yiyebilirsiniz öneri - Fikir bence com.nu bi domainli site için uğraşmaya değmezGöz kırpma ayrıca böyle bir tema yok site sahibi kendi editlemiş
Yöneticilerin sildiği yok ilgilenmedikleri için silip tekrar yazıyorum.Ve com.nu lu site diye ilgilenmemek olmaz.Site uzantısına bakarakmı yanıt veriyorsunuz?
Hocam bu temayı arkadaş kendisi yapmış onunla iletişime geçerek ücretli yada ücretsiz alabilirsiniz bizim yapabileceğimiz birşey yok maalesef :S
Peki bu tarzda tema varmı elinizde
doA vBulletin Stil [Turkuaz-Beyaz] bu tema var hocam sadece

resim
resim
resim
Peki teşekkürler sağolun
(09-08-2012, Saat:01:09)ferruh19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yöneticilerin sildiği yok ilgilenmedikleri için silip tekrar yazıyorum.Ve com.nu lu site diye ilgilenmemek olmaz.Site uzantısına bakarakmı yanıt veriyorsunuz?
hayır hocam siz sitenizde düzenleme yaparken o çıkan pop up reklamlardan rahatsız olmuyormusunuz her sayfa güncellemede bissürü reklam yenii pencereler vs.emeğinize yazık üye sayınız kaç? günlük kaç aktif üyeniz var?

benim bildiğim bi site var 000webhost ücretsiz host fakat reklam vs hiçbişey yok serverlar da yavaş değil işinize yarayabiliröneri - Fikir
Sayfalar: 1 2