MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forum görüntülenmiyor sorunu halledebilecekler ücretli ücretsiz
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba, forum.gebzeliyiz.com da çalışma yaparken birden site gitti yükleme yapıyorum olmuyor site yok. açılan sayfada sadece beyaz ekran var site yok. sorunu halledebilecek kimse varmı. sorun olmadan önce yedekleri almıştım sql olarak mevcut. yardımcı olabilecek varsa lütfen ö.m. bekliyorum
(08-08-2012, Saat:18:39)sahin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba, forum.gebzeliyiz.com da çalışma yaparken birden site gitti yükleme yapıyorum olmuyor site yok. açılan sayfada sadece beyaz ekran var site yok. sorunu halledebilecek kimse varmı. sorun olmadan önce yedekleri almıştım sql olarak mevcut. yardımcı olabilecek varsa lütfen ö.m. bekliyorum

Çok Ugraşıp Flofinq Yemişindir Mybb de Fazla Uraştın zaman Flodınq atar Sıteye Dınlenınce gerı açar benımde oluyor oyle arada bır !
belki şablonları boşaltmıştır şablonlara baktın mı :p
Hocam sitenize admin paneline girebiliyorsanız girin ?

siteadresiniz.com/admin/index.php

Şeklinde giriniz.

Daha sonra temanızın şablonlarını kontrol ediniz hangi şablonlara bakacaksınız

İndex Şablonları -> İndex ve İndex Stats
Header Şablonları -> header
Footer Şablonları -> Footer

Bu şablonlarda mybb dışı <script> asa23sa21 gibi yazılar var ise siliniz.Ayrıca sitenizde fazladan <,>,Göz kırpma, </ ve /> <php; <html>

var ise siliniz.

Yine düzelmez ise admin panelinden tema değiştiriniz...
sorun hala devam ediyor :S deli etti beni

(08-08-2012, Saat:19:08)mete ercan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(08-08-2012, Saat:18:39)sahin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba, forum.gebzeliyiz.com da çalışma yaparken birden site gitti yükleme yapıyorum olmuyor site yok. açılan sayfada sadece beyaz ekran var site yok. sorunu halledebilecek kimse varmı. sorun olmadan önce yedekleri almıştım sql olarak mevcut. yardımcı olabilecek varsa lütfen ö.m. bekliyorum

Çok Ugraşıp Flofinq Yemişindir Mybb de Fazla Uraştın zaman Flodınq atar Sıteye Dınlenınce gerı açar benımde oluyor oyle arada bır !

ne kadar sürer düzelmesi veri kaybı olmaz değil mi