MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Parse Error Hatası Alıyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE, expecting T_STRING or T_VARIABLE or T_NUM_STRING in /home/oyunortami/public_html/inc/functions_forumlist.php(407) : eval()'d code on line 3

Bu Hatayı Alıyorum, Acaba Nasıl Düzelte Bilirim ?

Sapan

Değerli üyemiz,

Lütfen kullandığınız MyBB sürümünün /inc/functions_forumlist.php dosyasının orjinal ve sıfır halini indiriniz ve FTP'nize giriş yaparak tekrar gönderiniz.

Saygılarımla,
Sapan.
Denedim Olmadı En Üstte Bu Hatadan 25 Tane Var Altında Forum Var İşte Katagoriler Gözükmüyor Nasıl Halledicez

Sapan

(08-08-2012, Saat:15:30)coney Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Denedim Olmadı En Üstte Bu Hatadan 25 Tane Var Altında Forum Var İşte Katagoriler Gözükmüyor Nasıl Halledicez

Tekrar merhaba,

Sitenizde kurulu olan eklentilerden çakışanlar olabilir.
Eklentileri Devre Dışı Bıraktım Malesef Yine Olmadı, Tema'danda Kaynaklanan Birşey Değil Ne Olabilir Acaba
Temanın forumbit_depth2_forum şablonunu orjinale çevir.
Devmybb Allah Razı Olsun Açık Ağızlı Gülümseme Başka Temadada Aynı Sorunu Veriyodu Aynı Temada Sorun Olmadıgını Düşündüm Biraz Daha Zaman Alırdı Bu hatayı Düzeltmem Ama Sağol Yinede Gülümseme
forum ikonları eklentisimi kurmaya çalıştınız. Neyse, geçmiş olsun.