MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Kilitli Forum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar,

Sitemde bir kategoriyi, mesela Duyurular kategorisini kilitlediğimde yani panelden Forum Açık seçeneğini iptal ettiğimde kendimde oraya konu açamıyorum.

Forum kilitliyken yönetimdekilerin konu açmasını nasıl ayarlayabilirim ?
Merhaba

Şöyle halledebilirsiniz.Admin Paneli Sağ Ok Forum Yönetimi Sağ Ok İstediğiniz Forumu Seçin Sağ Ok Forum İzinleri orada kullanıcıların izinlerini değiştireilirsiniz
(06-08-2012, Saat:16:10)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba

Şöyle halledebilirsiniz.Admin Paneli Sağ Ok Forum Yönetimi Sağ Ok İstediğiniz Forumu Seçin Sağ Ok Forum İzinleri orada kullanıcıların izinlerini değiştireilirsiniz

Zaten orada konu gönderme v.s hepsi ayarlı. Yinede olmuyor.
(06-08-2012, Saat:02:48)fatalboy07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba arkadaşlar,

Sitemde bir kategoriyi, mesela Duyurular kategorisini kilitlediğimde yani panelden Forum Açık seçeneğini iptal ettiğimde kendimde oraya konu açamıyorum.

Ordaki 2 Kutucuk Işaretli Kalacak ve Oradan Tüm Yetkileri[Admin Hariç]Sağ Tarafa Atacaksınız Umarım Bir Sorun Kalmaz Site Adresinizi Verin Devam Ediyorsa Açık Ağızlı Gülümseme
(06-08-2012, Saat:17:02)xxcemalxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(06-08-2012, Saat:02:48)fatalboy07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba arkadaşlar,

Ordaki 2 Kutucuk Işaretli Kalacak ve Oradan Tüm Yetkileri[Admin Hariç]Sağ Tarafa Atacaksınız Umarım Bir Sorun Kalmaz Site Adresinizi Verin Devam Ediyorsa Açık Ağızlı Gülümseme

Yönetici için izinler sol tarafta zaten. Ama yinede forumu kilitleyince izinler bir işe yaramıyor.
forumu kilitlemeyin sadece yetkileri ayarlayın forumu kilitlediğiniz zaman kimse açamaz