MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Tema sorunum lütfen
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaslar surayı degısmek ıstıyorum.yada hilemerkezi.com temasını bulabılırmısınız

resim
kardes genel kategoru bulmum forum dan secenekler forun duzenlede onun ismin deyise bilirsin sanirim dogru yazdim
Değiştirmek İstediğiniz Kısım Thead Kısmı Sanırım.

Admin KP > Tema & Şablonlar > Temanız > Global.css > Gelişmiş Düzenleme Bölümünden

Bu Kodu Aratın

Kod:
.thead

Kodun Altında Resim Linki Bulunur Şuan Kullandığım Temada Değişik Olduğu İçin Örnek Veremiyorum.Ordaki Linkten İstediğiniz Şekilde Thead Kullanabilirsiniz.
Mobber'in yazdığı gibi Thead resmini değiştirmeniz gerekiyor.
Thead resmi de temanızın "images" klasörü içerisinde "thead.png" adı ile bulunur.
Onu değiştirince belirttiğiniz kısım değişir (ftp'den değiştireceksiniz).

Ayrıca yazdığınız sitenin tema ismi yanlış hatırlamıyorsam "Apart 1" olması lazım.
(05-08-2012, Saat:21:23)savuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Mobber'in yazdığı gibi Thead resmini değiştirmeniz gerekiyor.
Thead resmi de temanızın "images" klasörü içerisinde "thead.png" adı ile bulunur.
Onu değiştirince belirttiğiniz kısım değişir (ftp'den değiştireceksiniz).

Ayrıca yazdığınız sitenin tema ismi yanlış hatırlamıyorsam "Apart 1" olması lazım.

APART1 EVET BULDUM SAOL AMA SIMDI LOGO PROBLEMIM KALDI Açık Ağızlı Gülümseme
(05-08-2012, Saat:21:28)kadir6185 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]APART1 EVET BULDUM SAOL AMA SIMDI LOGO PROBLEMIM KALDI Açık Ağızlı Gülümseme

Logoda sadece yazı olacaksa yardımcı olabilirim.
Resimli ya da özel bir logo için maalesef vaktim yok...
(05-08-2012, Saat:21:34)savuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(05-08-2012, Saat:21:28)kadir6185 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]APART1 EVET BULDUM SAOL AMA SIMDI LOGO PROBLEMIM KALDI Açık Ağızlı Gülümseme

Logoda sadece yazı olacaksa yardımcı olabilirim.
Resimli ya da özel bir logo için maalesef vaktim yok...

resim

bunun aynısı olcak yazı degısıık D