MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Editörde İfadeler yok + İfadeler Çalışmıyor+Editör Çevresindeki Linkler Çalışmıyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Nolur biri yardım etsin artık sabahtan beri uğraşıyorum.

Site adresi: forum.matematikkonulari.com

Hata Detayı: Forumun dosyalarını backupla değiştirdim, bu sorunlar ortaya çıktı, aynı zamanda editör.js dosyasını kontrol ettim onda bir sorun yok. Siteme girip bakarsanız sağ menü de de bir sorun var.

Hata Ekranı: resim

Rica: Lütfen yardım eder misiniz ?
Merhaba

yedeklerle değiştirmeden önce hangi sorun ortaya çıktı ki siz yedekleri yüklediniz?
Forumu yanlışlıkla siliyordum 45 saniye içinde silmeyi durdurdum,silindiğinde de bu sorunlar vardı bazı dosyalar kayboldu diye yedekle değiştirdim . Çözülür mü bu sorun ?

Bir de foruma kayıt/çıkış/ olmuyor. Functionda bir hata var galiba
Öncelikle şöyle yapalım

Aldığınız yedeğin sürümü kaç? Kaç günlük? Eğer eskiyse host yetkiliniz %95 haftalık günlük veya aylık yedekleme yapıyordur.Ondan da dosya yedeği yüklemesini isteyebilirsiniz.
(04-08-2012, Saat:18:50)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Öncelikle şöyle yapalım

Aldığınız yedeğin sürümü kaç? Kaç günlük? Eğer eskiyse host yetkiliniz %95 haftalık günlük veya aylık yedekleme yapıyordur.Ondan da dosya yedeği yüklemesini isteyebilirsiniz.

yedek 1 ay önce aldım, ama yedeği yüklemeden önce de vardı bu sorunlar foruma kayıt/giriş işlemleri de olmuyor function.php de hata var diyor
/inc/languages/turkish/ klasöründe herhangi bir dosya düzenlediniz mi?

Düzenleme yaptıysanız lütfen notepad ++ ile ut8 bomsuz olarak dönüştürüp öyle kaydedin
(04-08-2012, Saat:18:56)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]/inc/languages/turkish/ klasöründe herhangi bir dosya düzenlediniz mi?

Düzenleme yaptıysanız lütfen notepad ++ ile ut8 bomsuz olarak dönüştürüp öyle kaydedin

Evet global isimli bir dosyada isimleri Türkçeleştirmiştim. notepad++ ile ut8 bomsuz nasıl kaydedilir açıklayabilir misiniz ?

Bir de bu sayfada sorun var http://forum.matematikkonulari.com/membe...n=register
Öncelikle buradan son sürümü indirin ve kurun

Kod:
http://notepad-plus-plus.org/download/v6.1.5.html

Düzenlediğiniz dosyayı açın

resim Resimde işaretlediğim kodlama kısmına tıklayın

resim

UTF-8 (BOM'suz) olarak dönüştür kısmına tıklayın ve dosyayı kaydedin.
Sayfalar: 1 2