MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bildirimler Gelmiyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar,

Forumda profilime yapılan profil yorumlarının ve arkadaşlık isteklerinin bildirimleri anasayfada herhangi bi yerde, panel menude v.s gelmiyor.

Bunu nasıl düzeltebilirim ?

Kod:
Site : www.ottomancraft.net

Kullanıcı Adı : Demo
Şifre : 123456
diğer temalarda da aynı sorun var mı?
(03-08-2012, Saat:15:55)kinghalil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]diğer temalarda da aynı sorun var mı?

Var sanırım. Emin değilim ama. Crackver v4 temasındada var bu sorun. Onu biliyorum sitemdeki temalar içinden. MT Kirmizi teması var onda var mı bilmiyorum.
default temada dene bakalım
(03-08-2012, Saat:16:21)kinghalil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]default temada dene bakalım

Hayır hiçbir temada çalışmıyor. Profil yorumlarının ve Arkadaşlık İstekleri'nin bildirimleri gelmiyor.
Sadece ÖM'lar geliyor. Ana sayfada çıkıyor.

O şekilde Profil yorumlaır ve Arkadaşlık isteklerinin de çıkmasını nasıl sağlayabilirim ?
(03-08-2012, Saat:16:39)fatalboy07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(03-08-2012, Saat:16:21)kinghalil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]default temada dene bakalım

Hayır hiçbir temada çalışmıyor. Profil yorumlarının ve Arkadaşlık İstekleri'nin bildirimleri gelmiyor.
Sadece ÖM'lar geliyor. Ana sayfada çıkıyor.

O şekilde Profil yorumlaır ve Arkadaşlık isteklerinin de çıkmasını nasıl sağlayabilirim ?

vallahi bilmiyorum benimde böyle bir sorunum vardı temadan kaynaklanıyordu Gülümseme
ayarlarını kontrol ettiniz mi
(03-08-2012, Saat:19:22)Asi P@tron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]ayarlarını kontrol ettiniz mi

Ayarları nerede bulunuyor ? Default halinden bu şekilde. Ayarları var mı bilmiyorum. Varsa nerede ?
Sayfalar: 1 2