MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB 1.8.15 Youtube Video Embed hatası.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site  Site Adresi : http://www.mafiaturk.org/
Versiyon MyBB Sürümü : 1.8.15
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler : Sıfır kurulum yaptım sorun halen devam etmekteydi.

[*]
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Resimlerde sorun yok, ama videoları code tagların içinde link olarak ekliyor, birkaç defa sql sorgusu yaptıydım daha önceden düzelmesi için

Kod:
UPDATE `mybb_users` SET showvideos='1'

[*]Bu sefer buda işe yaramadı.
[*]Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü :
[*]resim

Örnek Konu Linki: http://www.mafiaturk.org/konu-mafia-2-gr...eetfx.html
Merhaba,

Güncelleme ile alakalı bir sorun. MyBB geliştirici ekibine durum ile ilgili bir bildirim gönderdim onlardan gelecek cevaba göre yardımcı olmaya çalışacağım. Hata sadece Youtube videolarında değil Dailymotion, Vimeo, Twitch gibi diğer video embedlarda da mevcut.
(16-03-2018, Saat:21:21)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

Güncelleme ile alakalı bir sorun. MyBB geliştirici ekibine durum ile ilgili bir bildirim gönderdim onlardan gelecek cevaba göre yardımcı olmaya çalışacağım. Hata sadece Youtube videolarında değil Dailymotion, Vimeo, Twitch gibi diğer video embedlarda da mevcut.

Teşekkürler, beklemedeyim umarım fix paketi yaparlar.
(16-03-2018, Saat:21:24)Lunaci[TR] Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(16-03-2018, Saat:21:21)Machine Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba,

Teşekkürler, beklemedeyim umarım fix paketi yaparlar.

Türkçe güncelleme paketini hazırlarken yanlışlıkla bir hata mı yaptım diye tekrardan resmi ingilizce paketi indirip kurulum yaptım onda da aynı hata oluşunca geri bildirimde bulundum. Muhtemelen bunun için ufak bir fix konusu paylaşılacaktır veyahut paylaşılmaz ise biz kendimiz bir çözüm bulmaya çalışırız.
@Sorunu çözmedim, güncellemeyi geri çektim.
Youtube, Dailymotion gibi video oynatıcı sitelerin videoları forumunuz da güncellemeden sonra çalışmıyor ise çözüm için bir konu hazırladım.