MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: eklenti istek
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba,

Herkese öncelikle hayırlı, huzurlu günler diliyorum.

Şimdi belirteceğim eklenti yapılma ihtimali var mı yok mu bilmiyorum ama bir fikir olarak rica etmek istiyorum.

Şimdi yönetici panelinden kontrol edilen bir player düşünüyorum ve bu player de müzikler youtube linkle olmasını düşünüyorum mesela örnek olarak youtubeden video linklerini ekleyelim ama sitede player olarak çalsın ve örnek liste bitti diyelim kendi kendine başa alsın listeyi ve yeniden baştan çalmaya başlasın ve istediğim zaman da player listesindeki şarkıları değiştirebileyim.

Böyle bir eklenti olması mümkün müdür yoksa buna başka bir formül düşünülebilir mi?

Konu hakkında fikir ve çözümlerinizi rica eder şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Saygılarımla
ZeoBeat
beğebdiğin bir müziği Ftp ye unpload et kodu  Html bilgin var ise biraz kodu foter e yapıstır  sayfa yenilendikce calsın dursun Gülümseme
Sayın Arsenic üstadım onu düşündüm ama sunucuyu yoracağını düşündüğüm için böyle bir player düşünmüştüm yapılabilir mi diye. Eğer yapılabilme imkanı olursa çok değişik ve farklı bir eklenti olur diye düşünmüştüm. 

Saygılarımla
ZeoBeat
youtube link'ini al yap sıkıntı değil
Tamamdır üstadım bir çalışayım üzerinde ama şimdilik başka bir formül düşündüm iyi durdu gibi geliyor Gülümseme