MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Üyelikler Neden Kapalı ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Selamun aleyküm.

Birkaç yıldır, MCTR ve Mybbdepo üyelik alımları kapalı ve hiçbir sebep açıklanmamış.

İstiyorum ki 2014'de ki gibi tekrar aktifleşsin. İnsanlar artık hiç destek alamıyorlar.

Bu 2 büyük site dışında ki sitelerde pek yardımcı olamıyor. 

Bunu kendi adıma değil sizin için hepimiz için söylüyorum.

Şuan hislerine tercüman olduğum birçok insan, üye olamayıp bu konuyu açmak isteyenler vardır biliyorum.

Sadece merak ediyoruz neden üyelikler kapalı ? Desteği sadece yöneticiler vermiyor bizde elimizden geldiğince insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz tabi gönül rızasıyla.

Şiddetle rica ediyorum üyelik alımları açılsın. Açıldığında inanın eskiden olduğu gibi tekrar yükselecektir.

Sonuçta yükselmemesini gerektiren hiçbir sebep yoktur DESTEK sitesi olduğu için ister istemez insanlar gelecek, sorunlarını dile getirecek, sorunlarını çözdüklerinde sevinecek ve onlarda bildiklerini esirgemeyecek + size ve bize destek olacaklardır.

Böyle güzel bir proje mi diyim destek sitesimi bilmiyorum, göz göre göre düşüşlere geçmesi veya unutulması gerçekten bizleri çok üzüyor.

En azından açıklama yapsanız bile kafî gelir belki bize.

Ricamı(zı) kırmayacağınızı, mesajımı dikkate alacağınızı ve sorumuza yanıt vereceğinizi ümit ediyorum.

Allah'a emanet olun.
Ayriyetten üzülerek ve söyleme gereği hissettiğimden belirtmek istiyorum ki ;

2015'de Mybbdepo (yani buradaki) destek sitesinde o günlerde bile üyelik alımları kapalı olduğu için, forumu bırakan bir arkadaşımdan rica ederek bu üyeliğini bana verdi.

Yani bu cidden çok üzücü bi durum. Bu kadar NET kalitede iş yapan sizler, habersizce çekip gitmenizi asla istemiyoruz.

Gereken destek maddi veya manevi ne varsa biz yapmaya hazırız yeter ki tekrardan üyelikleri açın aktif olun. Biz arkanızdayız Allah'ın izniyle..

Umarım okursunuz ve cevap verirsiniz.. Görüşmek dileğiyle..
evet bu ciddi bir sorun. malesef ki işler paraya dönmüş durumda haklı olarak.
Sanırım Spam üyelik nedeniyle kapalı kalmış. Bunun çok basit bir çözümü var zaten...

Güvenlik sorularını sıkça ekleyerek Ebedi bu spam üyeliklerden kurtulabilirsiniz. Kendi sitemde 6 aydır bi tane bile spam üyelik yapamıyolar bu şekilde.
Konu spam üyelik olsa buna kesinlikle çözüm bulurlardı.
(20-12-2017, Saat:15:53)mybbfanboy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sanırım Spam üyelik nedeniyle kapalı kalmış. Bunun çok basit bir çözümü var zaten...

Güvenlik sorularını sıkça ekleyerek Ebedi bu spam üyeliklerden kurtulabilirsiniz. Kendi sitemde 6 aydır bi tane bile spam üyelik yapamıyolar bu şekilde.

Keşke sorun sadece spam üyelik olsa.Yönetim artik hiçbir şeyle ilgilenmiyor.İşleri olabilir,fakat işlerinin olmasi bu  kadar boşlamalarina zemin hazirlamaz.Yeni bir yönetim ekibi kurulabilir,uyelikler açilabilir.Üyeler olmasa , açilan konulara yardim etmeseler forumda canlilik kalmaz zaten.Üniversite,reel hayat derken ben de projelerime uzun bir sure ara verdim.Boş zamanim olunca ya bir destek sitesi açacağim(hit önemli değil), ya da bir destek sitesinde görev talep edeceğim.MyBB ye olan ilginin azalmasini istemiyorum.
(20-12-2017, Saat:20:13)XLRThetis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(20-12-2017, Saat:15:53)mybbfanboy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sanırım Spam üyelik nedeniyle kapalı kalmış. Bunun çok basit bir çözümü var zaten...

Keşke sorun sadece spam üyelik olsa.Yönetim artik hiçbir şeyle ilgilenmiyor.İşleri olabilir,fakat işlerinin olmasi bu  kadar boşlamalarina zemin hazirlamaz.Yeni bir yönetim ekibi kurulabilir,uyelikler açilabilir.Üyeler olmasa , açilan konulara yardim etmeseler forumda canlilik kalmaz zaten.Üniversite,reel hayat derken ben de projelerime uzun bir sure ara verdim.Boş zamanim olunca ya bir destek sitesi açacağim(hit önemli değil), ya da bir destek sitesinde görev talep edeceğim.MyBB ye olan ilginin azalmasini istemiyorum.

Evet haklısınız. Sadece anlayamadığım nokta bütün (Türkiye) MyBB sitelerini temsil eden orjinal mybb destek sitesi ve bu kadar hite rağmen neden geri çekildiğini anlamıyorum. Halbuki birçok projeler yapılarak para bile kazanılabilir.

Sonuç olarak bir forumda, üye toplamak ve aktifliğini sağlamak çok zor ve süreçli bir iştir. Burası ve diğer mybb.com.tr sitesinde böyle bir problem yok ve hiti oldukça fazla olmasına rağmen hiçbir açıklama yapmaksızın çöküşe geçmesi hem üzüyor hem düşündürüyor bizi..

Yönetici arkadaşlardan da bu konuma bir açıklama getirilmediğine göre sanırım iş ciddi..