MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Coppermine Kurulumu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link

kardeş güzelde bu hazır yapılmış kurlumunu anlatıyor yani güzel bişe yapmışsın ya başka türlü kurulumu yokmu yani
bende de denedım ama kayıt olma yeri yok sadece giriş yapabiliyorsun ama 1.4.x olanda sadece kayıt olabiliyorsun 1,5,x yok yanı yapanlar yapıyor denedım ama olmadı bunun la bilgin varsa yardımcı olurmusun ?
valla netden buldum Gülümseme
(13-08-2012, Saat:04:28)anemone Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kardeş güzelde bu hazır yapılmış kurlumunu anlatıyor yani güzel bişe yapmışsın ya başka türlü kurulumu yokmu yani
bende de denedım ama kayıt olma yeri yok sadece giriş yapabiliyorsun ama 1.4.x olanda sadece kayıt olabiliyorsun 1,5,x yok yanı yapanlar yapıyor denedım ama olmadı bunun la bilgin varsa yardımcı olurmusun ?

Yapamadıysan bu video işine yarayabilir.
Coppermine'nin alt yapısı ne? Ne sistemi yani? Blog, Forum? Merak ettim inceleyeceğim.
(15-07-2016, Saat:00:38)R34LiTy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Coppermine'nin alt yapısı ne? Ne sistemi yani? Blog, Forum? Merak ettim inceleyeceğim.

Galeri.