MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forum Ölü
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar kimse kusura kalmasın belkide üyeliğim banlanır ama kaç adet konu açtım bilen üye olmadığı gibi yöneticide söz söylemiyor bu işi başka yapan yok diyemi cevaplanmıyor bu konular hack forumlarıda bir şey çıkaramıyor ortaya anca bir ikitanesi olayı çözmüş onlarda dışarı vermiyor bilgisini lütfen canlanın.
Bu platformda çok sağlam, çok bilgili adamlar var(dı). şuan çok aktif değiller sanırsam. ben mybb konusunda bilgiliyimdir, aktif olmaya çalışacağım. konularınıza göz atacağım şimdi
(25-07-2017, Saat:12:37)Relay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu platformda çok sağlam, çok bilgili adamlar var(dı). şuan çok aktif değiller sanırsam. ben mybb konusunda bilgiliyimdir, aktif olmaya çalışacağım. konularınıza göz atacağım şimdi

Çogu kisinin birakmasinin en buyuk sebebi yonetimin umursamaz tavirlaridir.MyBB de aşiri buyuk bir bilgim oldugu soylenemez ama bende bundan daha oncesinde kendi capimda uyelere yardim etmeye calisiyordum.
Yonetim zaten forumla ilgilenmiyor,bir de uyelik alimlari kapali.Ne diyecegini bilemiyor insan.
(26-07-2017, Saat:09:00)xThetis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(25-07-2017, Saat:12:37)Relay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu platformda çok sağlam, çok bilgili adamlar var(dı). şuan çok aktif değiller sanırsam. ben mybb konusunda bilgiliyimdir, aktif olmaya çalışacağım. konularınıza göz atacağım şimdi

Çogu kisinin birakmasinin en buyuk sebebi yonetimin umursamaz tavirlaridir.MyBB de aşiri buyuk bir bilgim oldugu soylenemez ama bende bundan daha oncesinde kendi capimda uyelere yardim etmeye calisiyordum.
Yonetim zaten forumla ilgilenmiyor,bir de uyelik alimlari kapali.Ne diyecegini bilemiyor insan.

ilgilenemiyorlarsa demekki. mybb türkiye çapında en gözde platform burası var, diğerleri çöplük.
(26-07-2017, Saat:09:07)Relay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(26-07-2017, Saat:09:00)xThetis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

ilgilenemiyorlarsa demekki. mybb türkiye çapında en gözde platform burası var, diğerleri çöplük.

Asıl burası çöplük TÜRKİYE mybb konusunda çok geride bilenlerde bilgilerini kendisine saklıyorlar bu sitede resmen kar amacı güdüyor açık alelen ortada kimse kimseyi kandırmasın bence.
Merhaba, 
Bilen bilir, önceleri tüm sorulara bilgim dahilinde cevap yazıyordum. Hatta teamviewer ile bağlanıp saatlerce uğraşıp çözüm bulduğum konular da oldu.
Ancak,
Ben ve benim gibi, çözüm arayan, zamanını ve emeğini harcayanlara hakaret edildi. Hakaret edenlere ceza yönetimce zamanında verilmedi. Şahsen, ben de cevap yazmayı bıraktım. Cevap yazabilecek bilgisi olanların bir çoğu bu yüzden cevap yazmıyor, kimisi de içi ticarete döktü.
Haklısınız aslında. Ben bilgimi paylaşmak isterim. İhtiyacı olan insanlar için. Herkesede yardım etmemek lazım, çok çoluk çocuk var bu mybb platformlarında. Mesela çalıntı içerikleri olan, temasına kadar başka yerleri kopyalayan siteler için destek vermiyorum bende prensip olarak. artık yardım isteyende yok resmen zaten. çoğu tasarımsal yardım istiyor yok şurayı nasıl kaldırırım, şu tasarımı nasıl yaparım vs.
Sosyal medya ve mobil kullanımı popülerliğinden dolayı forumlar popülerliğini yitirdi sayılır. O yüzden kimsenin uğraşmak istememesine bağlıyorum ben bu durumu. Tüm bunların yanında ben en son MyBB tabanlı sitemi 2012-2013 yıllarında kullanmıştım. 
Ayrı bir tartışma konusu açacaktım ama burada yazma fırsatı bulmuşken yazayım. Bakıyorum durum içler acısı, yıl olmuş 2017 kod içeriğinde köklü bir gelişme yok. Örneğin bildirim sistemi ve beğeni sisteminin varsayılan olarak oturtulması lazım ama yok. İPB, XenForo, PhpBB bu konularda kendilerini aştılar. Şuan farklı bir forum kurmayı bile düşünüyorum ama emek harcadığım için başa da dönmek istemiyorum. Umarım yakın zamanlarda yeni sürümlerle beraber MyBB kendini geliştirir.
Sayfalar: 1 2