MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Premium imdb eklenti sorunu?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
merhaba serkan abi. bu konu ile çok alakasız olacak ama dün bir anda imdb eklentimiz bozuldu şablon olarak çıkıyor ama içerik çıkmıyor.. ne olmuş olabilir acaba  ¿ örnek konu linki

Kod:
http://zamundatorrentindir.com/kotu-cocuk-2017-720p-web-dl-yerli-film-torrent-indir-full-hd-izle-konusu.html
Muhtemelen eklenti patlamış olabilir ya da sizdeki eklenti dosyalarında eksik bir durum söz konusu. Orijinal eklentiyi test edip olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacağım.
tmm abi çok teşekkür ederim.. herhangi bir oynama yapmadım ama birden oldu aniden yani.. sizden cvp bekliyorum iyi çalışmalar kolay gelsin.. abi @xpserkan
zamunda sitesi mybb mi ? eğer mybb ise neden bu arkadas telif hakkını silmiş zorunamı gitmiş ordaki mybb yazısı cok merak ettim

Türkçe Çeviri: TCiN, Forum Yazılımı: , Design: Site Tasarımcısı : Tai_LunG

eğer mybb değil ise özür dilerim.
Bizim herhangi zoruma giden bise yok. Site bizim icerik bizim yazilar bizim kisacasi o sitedeki hersey bizim senlik bi durum soz konusu degil... Peki senin zoruna ne gitti de oradaki yazanlar sana agir geldi
Arkadasim biz sizlerden yardim dilenmiyoruz. Konuya yorum yazmis olmak icin yorum yazmayin.. biz parasiyla aldigimiz bi premium eklentisinde ki sorunu yapimcisina iletmisiz sizlere ne oluyo anlamadim ki ¿
(01-05-2017, Saat:23:38)tanerandirin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadasim biz sizlerden yardim dilenmiyoruz. Konuya yorum yazmis olmak icin yorum yazmayin.. biz parasiyla aldigimiz bi premium eklentisinde ki sorunu yapimcisina iletmisiz sizlere ne oluyo anlamadim ki ¿

Merhaba,
eklentiyi para ile satın almış olabilirsiniz. Eklentiyi satın almanız, mybb scriptinin copyrightını silebileceğiniz anlamına gelmiyor.
Sayfalar: 1 2 3