MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Güncelleme Paketi Yayınlama Sonlandı mı?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhabalar. Güncelleme paketi yayınlanması sonlandı mı acaba? 1.8.7'den beri yeni paket gelmiyor. Siteye 1.8.11 Türkçe dil eklendi gerçi ama güncelleme paketleri epey kolaylık oluyordu o sebeple sordum. Eğer bundan sonra güncelleme paketi yayınlanmayacaksa bunun duyurusunun yapılması sağlıklı olur gibime geliyor. Böylelikle beklenti içinde olanlar artık beklemeyi bırakırlar. İyi günler dilerim.
Bende düşünmüştüm bu konu hakkında konu açmayı bir bilgilendirme olursa iyi olur.
Konu güncel.
Merhaba arkadaşlar,
Bu hafta ( ya da en geç önümüzdeki hafta içi) gerekli ayarlamaları sağlayamaya çalışacağım. Nasipse 3 sürüm birden yayınlayacağım bilginize.
Anlayışınız için teşekkürler.
Serkan abi xipb temasina da bir guncelleme gelicek mi acaba @xpserkan
Xpserkan, açıklama için teşekkür ederim bekliyoruz.
(07-04-2017, Saat:02:37)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba arkadaşlar,
Bu hafta ( ya da en geç önümüzdeki hafta içi) gerekli ayarlamaları sağlayamaya çalışacağım. Nasipse 3 sürüm birden yayınlayacağım bilginize.
Anlayışınız için teşekkürler.

valla abi çok makbule geçer bizimde güncellemelere ihtiyacımız var 1 oncekı guncellemede hata aldık bu güncellemelerde ne olcak onu merakla beklıyorum 

bu arada benım sorunu bir te siz çözersiniz gibime geliyor. hafta önce konu açtım düzgun cevap alamadım :S

konu burda
(07-04-2017, Saat:06:07)tanerandirin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Serkan abi xipb temasina da bir guncelleme gelicek mi acaba @xpserkan

MyBB paketlerini yayınladıktan sonra ilk işim onuda güncellemek olacak hocam. Yani evet.

(07-04-2017, Saat:16:18)cocobaby Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]valla abi çok makbule geçer bizimde güncellemelere ihtiyacımız var 1 oncekı guncellemede hata aldık bu güncellemelerde ne olcak onu merakla beklıyorum 

bu arada benım sorunu bir te siz çözersiniz gibime geliyor. hafta önce konu açtım düzgun cevap alamadım :S

konu burda

Gerekli cevabı konunuza yazdım hocam.
Sayfalar: 1 2