MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Cevap Gönderilmiyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Web site Site Adresi : hileportalim.net.tc
Versiyon MyBB Sürümü :1.6.8[SonSürüm Burdan indirdim]
Eklenti-Plugin Kurulu Eklentiler :Resmini vereyim resim
Hata-Sorun Sorun açıklaması : Mesaj Gönderilmiyor[Sadece 1.üye Gönderebiliyor Oda Ben] Kendime Yeni Kullanıcı Açtım oda Gönderemedi Yükleniyor Yazısı Çıkıyor Dahada Birşey Olmuyor Cevap Mevap Yok Lütfen Yardım Edin
Resim-Grafik Hata Ekran Görüntüsü : Gösteremem
Sorunun Başlama Tarihi:28.07.2012 Admin Klasörünü isimini değiştirmemle alaka yok yani dün olan bi olay.!
___
Sorunun Çözümü: Arkadaşlar Öncelikle ßurak Arkadaşımıza Çok Teşekkür Ediyorum Emeği İçin Gülümseme Ilk Once Temayı Değiştirmeyi Deneyin[ßurakın Önerisi]
Olmadı ise Bu Yolu Takip Ediniz
Admin KP->Ayarlar->Genel Ayarlar->Tüm Eklentileri Devre Dışı Bırak[Evet]
Sonra Bİrdaha Deneyiniz Olursa Eğer Akismet Açık Olabilir Kapatıp Deneyiniz Eğer Yine Olmadıysa Tüm Eklentileri Deneyiniz Gülümseme
hangi temayı kullanıyorsunuz bide farklı tema ile deneyin
Malesef Tüm Temalarla Denedim Kullandığım Temanın Adı:Apart Night
3 Tema Daha Barındırıyorum:
Black Star
Apart Red
Pro Navy
Eskiden Böyle Bir Sorunum Yoktu Nedense Şimdi Oldu Lütfen Yardım Edin Gülümseme
gelişmiz hızlı cevap eklentisinni kurun.. deneyin
Kardeş Genel ayarlardan tüm eklentileri kapat yaptım sorun çözüldü acaba hangi eklentiyi kapatmam lazım+hızlı cevap ile mantıkı yok gelişmiş yapıncaada aynı sorun busefer ekran beyaz oluyor
google seo ayarlarını tam yapmamışınız ondan kaynaklanabilir
Sorunu çözdüm akismet yüzünden onu kapatıp tüm eklentileri açtım oldu emeğin için sağol yanlız konu açık kalsın bence baskalarında olabilir bu sorunu