MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB Facebook İle Bağlan Eklentisi v2.3 [Türkçe]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
resim

MyBB Facebook İle Bağlan Eklentisi v2.3 [Türkçe]

Eklenti Yapımcısı: Shade

Türkçe Çeviri: Machine

Eklenti Sürümü: v2.3

MyBB Uyumluluğu: 1.6+ ve 1.8+

Eklenti Testi: Eklenti 1.8.7 sürümünde test edilmiştir, stabil çalışmaktadır.

Eklenti Dosyaları:
[attachment=1551]

Eklenti Nasıl Yüklenir ? Eklenti Kurulumu

Eklenti kurulumu ile ilgili bilgileri başka bir sayfada verdim, daha önce orada hazırladığım için tekrar buraya yazmak istemedim açıkcası.

Kolay gelsin, iyi çalışmalar.
Eline sağlık Hüseyin hocam. Bu arada Anlatım kaynağı sağlam olmuş. Süper
Gülümseme teşekkürler .
Teşekkürler.
Alıntı:Bu ayarları yapılandırdıktan sonra Save Changes butonuna tıklayın. Hemen alt kısmında yer alanAdvanced (Gelişmiş) linkine tıklayın. Bu kısımda OAuth kısmını bulun ve On/Off yaparak ayarlarınızı yapın.Eklenti için gerekli olan ayarlar aşağıda ki gibidir.

burada dedıgınız OAuth kısmını bulamadım uygulamalarda soyle bır yazı var ust tarafta ; 

Alıntı: resim Client OAuth login is enabled but you haven't listed any valid OAuth redirect URIs. Click buraya for more information.
Alıntı: resim Client OAuth login is enabled but you haven't listed any valid OAuth redirect URIs. Click buraya for more information.

Çıkıyor
Eline sağlık
(02-07-2016, Saat:03:50)admin57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
Alıntı:Bu ayarları yapılandırdıktan sonra Save Changes butonuna tıklayın. Hemen alt kısmında yer alanAdvanced (Gelişmiş) linkine tıklayın. Bu kısımda OAuth kısmını bulun ve On/Off yaparak ayarlarınızı yapın.Eklenti için gerekli olan ayarlar aşağıda ki gibidir.

burada dedıgınız OAuth kısmını bulamadım uygulamalarda soyle bır yazı var ust tarafta ; 

(02-07-2016, Saat:04:31)hackingdd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Çıkıyor

Arkadaşlar o kısımda zaten ayarlarınız yapılandırılmış olacaktır. Ben dökümanda da söyledim sizden Redirect Url isteyecektir ama gerek yoktur demiştim. Yani o uyarıyı dikkate almayın, bizim alakamız yok o uyarıyla Gülümseme

On/Off kısmıda aşağıda ki seçenekler için geçerli. Size kalmış bir ayarlamadır.

Örnek vermem gerekirse kendi sitem için kullandığım uygulamam da da aynı uyarı mevcuttur fakat eklenti stabil çalışmaktadır.

Bkz:
resim

Demo:
PHP Kod:
http://torrentdizindir.com 

Adımları doğru ve eksiksiz yaptığınızda eklenti çalışacaktır.

İyi forumlar.
Sayfalar: 1 2 3