MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Portal Şablon Başlıklarını Ortalamak
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim

Bu gösterdiğim başlıkları(yazıları) ortalamak istiyorum. Nereye center kodu eklemeliyim Açık Ağızlı Gülümseme
(Sanki çok biliyomuşum gibi konuştum ama Açık Ağızlı Gülümseme)
Diğer (adı lazım değil) destek sitesinde bir cevap yazmadıkları gibi konumu sildiler. Siz yardım ederseniz sevinirim.
Konu yukari
slm bende portal yapmak istiyorumda portal temasını nerden bulabilirim. bu arada poral içine forum yükleniyormu.
anlamadım tam olarak neyi ortalamak istiyorsun

anladım bir dk bakıyorum
Portal'daki kodları bildikten sonra yazıları ;

Kod:
<center> ve </center>
Tagları içine alın .

Eğer olmaz ise birde ;
Kod:
[align=center] ve [/align]
Tagları Arasına alın .
Site adresini verirmisin

Şu an sitenin temasını vb. özelliklerini bilmediğimden olayı izlemen gereken yolu söyleyeyim.
Adminkp Sağ Ok Temalar ve şablonlar Sağ Ok Şablonlar Sağ Ok temanız Sağ Ok Portal Şablonlar Sağ Ok Portal a gelirseniz , orda bazı kodlar göreceksiniz. solda ve sağda bulunan kutuların kodları. Onları ;
Portal Şablonlardan bakarak bulabilirsiniz. Örnek olarak Son yorumlar bölgesi için portal da yazan " {$latestthreads} "
Portal Şablonlarda bulmam gereken ; " portal_latestthreads " bölümüdür. İçine Girdiğimizde ise "{$lang->latest_threads}" yazısı , portalda yazan " Son Yorumlar " yazısıdır. Ortalamak için "{$lang->latest_threads}" azısının soluna " <center> " sağına ise </center> yazıp kaydederseniz iş hallolur. bu örnek sadece Son yorumlar içing eçerlidir umarım diğerlerini yapa bilirsin.
http://www.cinlitabletler.com
Portalı soran arkadaşım proportalı kurabilirsin sitene.

(28-07-2012, Saat:14:03)TheGodFather Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Portal'daki kodları bildikten sonra yazıları ;

Kod:
<center> ve </center>
Tagları içine alın .

Eğer olmaz ise birde ;
Kod:
[align=center] ve [/align]
Tagları Arasına alın .

Hangi kodları böyle yapacağımı anlamadım üzgün
(28-07-2012, Saat:14:03)turkerpolat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Site adresini verirmisin

Şu an sitenin temasını vb. özelliklerini bilmediğimden olayı izlemen gereken yolu söyleyeyim.
Adminkp Sağ Ok Temalar ve şablonlar Sağ Ok Şablonlar Sağ Ok temanız Sağ Ok Portal Şablonlar Sağ Ok Portal a gelirseniz , orda bazı kodlar göreceksiniz. solda ve sağda bulunan kutuların kodları. Onları ;
Portal Şablonlardan bakarak bulabilirsiniz. Örnek olarak Son yorumlar bölgesi için portal da yazan " {$latestthreads} "
Portal Şablonlarda bulmam gereken ; " portal_latestthreads " bölümüdür. İçine Girdiğimizde ise "{$lang->latest_threads}" yazısı , portalda yazan " Son Yorumlar " yazısıdır. Ortalamak için "{$lang->latest_threads}" azısının soluna " <center> " sağına ise </center> yazıp kaydederseniz iş hallolur. bu örnek sadece Son yorumlar içing eçerlidir umarım diğerlerini yapa bilirsin.

Arkadaş anlatmış hocam .
Sayfalar: 1 2