MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: AlperYildirim Rank Seti V4 / Sade Tasarım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim

Bu Sefer Biraz Uğraştım Hoşunuza Gittiyse Alttaki Linkten İndirebilirsiniz  Süper

Kod:
www.mediafire.com/download/jilwz99azn34ewm/AlperYildirim_RankSet_V4__Sade.zip
Lütfen konu içindeki linkleri code tagları içine alınız.
(17-05-2016, Saat:02:28)EmreKRMN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Lütfen konu içindeki linkleri code tagları içine alınız.

Uyarınız İçin Teşekkürler . Düzelttim .
Öncelikle emeğinize sağlık.Her tasarım emek ister.Bana göre fazla sade geldi ama kullanacak arkadaşlar vardır lbet.
(17-05-2016, Saat:13:29)JosephConrad Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Öncelikle emeğinize sağlık.Her tasarım emek ister.Bana göre fazla sade geldi ama kullanacak arkadaşlar vardır lbet.

Yourumun İçin Teşekkürler  Süper Sade Olmasının Sebebi Sade Temalara Uyum Sağlaması , Mesela Windows 8 Temalı Bir Siteye Uygun Olur  Süper
(17-05-2016, Saat:13:30)alper57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(17-05-2016, Saat:13:29)JosephConrad Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Öncelikle emeğinize sağlık.Her tasarım emek ister.Bana göre fazla sade geldi ama kullanacak arkadaşlar vardır lbet.

Yourumun İçin Teşekkürler  Süper Sade Olmasının Sebebi Sade Temalara Uyum Sağlaması , Mesela Windows 8 Temalı Bir Siteye Uygun Olur  Süper

Haklısın dostum başarılar
Kurulumu da vilemeynler için eklerseniz daha düzgün olacaktır
Ftp ->Tema-->images v.b neyse iste.
(18-05-2016, Saat:20:49)EsqiLerdenBeri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kurulumu da vilemeynler için eklerseniz daha düzgün olacaktır
Ftp ->Tema-->images v.b neyse iste.

1. Olarak Tema Dizini Yerine public_html Hani MyBB Nin Kurulu Olduğu Dizine Atmak Yeterli. 2. Olarak Ben Anlatıcı Değil Tasarımcıyım, Yapamayan Olursa Yardımcı Olurum Ancak Bu Benim Sorumluluğum Değil. 3. Olarak İse Yazdıklarınıza Dikkat Edin "vilemeynler" Değil "bilmeyenler" Olarak Yazılır O Kelime. Bana Düzgünlükten Bahsediyorsun Ama Yazdığın Kelimelerin Düzgün Olup Olmadığına Dikkat Etmiyorsun.
Sayfalar: 1 2