MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sizce Nasıl Büyütürüm
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar Daha Site Açılalı 3 Gün Oldu Sizce Bu Değerler Nasıl Daha Nasıl Yükselte Bilirim Cevablarınızı Bekliyorum..Ayrıca Alexrada neden Değerlerim Gözükmüyor.

resim

resim
Sitende özgün paylaşım yap, etkinlikler, yarışmalar düzenle, reklam ver/al, kaliteli tema kullanlan.
Hocam Sizce Böyle Bir Siteye Nasıl Bir Tema Gider Önerdiğiniz Tema Varmıdır.
Ben genel olarak söyledim, şuan ki temanız bence güzel.
Sitenin footer kısmını biraz düzenlense iyi olur diye düşünüyorum.

Ayrıca çekilişler yapabilirsin.Mesala bak benim siteye bir çekiliş yaptılar 20 tane üye geldi.
(25-07-2012, Saat:13:36)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sitenin footer kısmını biraz düzenlense iyi olur diye düşünüyorum.

Ayrıca çekilişler yapabilirsin.Mesala bak benim siteye bir çekiliş yaptılar 20 tane üye geldi.

Önerin İçin Teşekkür Ederim Yöneticim Başka Tema Uygun Mu Sizce
(25-07-2012, Saat:13:36)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sitenin footer kısmını biraz düzenlense iyi olur diye düşünüyorum.

Senin site hangisi ?
(25-07-2012, Saat:14:15)bymfk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Senin site hangisi ?

Kod:
bilgiliforumtr.com
Sayfalar: 1 2