MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: ChangUonDyU Sohbet 'e Smiley Ekleme
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
ChangUonDyU 'a nasıl smiley eklerim.
MyBB'nin admin panelinden Ayarlar/ChangUonDyU - Sohbet Eklentisi (11 Ayar Mevcut) adresinden İfade Dosyası yolunu değiştirdiniz mi?
(26-07-2012, Saat:14:44)amiralhack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]MyBB'nin admin panelinden Ayarlar/ChangUonDyU - Sohbet Eklentisi (11 Ayar Mevcut) adresinden İfade Dosyası yolunu değiştirdiniz mi?

ifade dosyasının yolu "fcb_smilies.text" burası burada smileylerin linkleri vardı. bende yeni ekledim ama chatboxda görünmmüyor yeni eklediklerim
siteniz.com/chatbox/tools.php 'den Hızlı İfade dosyası değiştir'e gelin ve ifadelerin adresleri şuna mı benziyor bakın:
Kod:
/images/smilies/bomb.gif
(her bir ifade adresinin en başında mutlaka bu Sağ Ok / Sol Ok olmalı, onun haricinde klasör adresi ve isimler [images/smilies vb...] değişik olabilir).
Ayrıca siteniz.com/images/smilies/bomb.gif (veya sizde adresi neyse) yazarak smiley adresleri doğru mu kontrol edin.

Ayrıca ChangUonDyU'nun admin panelindeki ayarlarından İfade Dosyası ayarını şuna benzer yaptınız mı? Sağ Ok

Kod:
http://ikizlerfrm.net23.net/chatbox/fcb_smilies.txt
(eğer chatbox klasörünün adını değiştirdiyseniz ona göre düzenleyin)
(26-07-2012, Saat:16:45)amiralhack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]siteniz.com/chatbox/tools.php 'den Hızlı İfade dosyası değiştir'e gelin ve ifadelerin adresleri şuna mı benziyor bakın:
Kod:
/images/smilies/bomb.gif
(her bir ifade adresinin en başında mutlaka bu Sağ Ok / Sol Ok olmalı, onun haricinde klasör adresi ve isimler [images/smilies vb...] değişik olabilir).
Ayrıca siteniz.com/images/smilies/bomb.gif (veya sizde adresi neyse) yazarak smiley adresleri doğru mu kontrol edin.

Ayrıca ChangUonDyU'nun admin panelindeki ayarlarından İfade Dosyası ayarını şuna benzer yaptınız mı? Sağ Ok

Kod:
http://ikizlerfrm.net23.net/chatbox/fcb_smilies.txt
(eğer chatbox klasörünün adını değiştirdiyseniz ona göre düzenleyin)

Dediğinizi yaptım ama yine olmadı.
resim yolunu yazdım tamam resimler görünüyor ifadelere basınca ama chatbox a yazınca yazı şeklinde çıkıyor yok mu bilen biri yardım etsin