MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: İlginçDünya.Com - Reklam Alımları Başlamıştır
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sitemize Reklam Alımları Başlamıştır . Daha Çok Oyun Forumlarının Reklamlarına Özen Göstericez ...
Reklam Vericek Site Sahiplerinin Özel Mesajdan Siparişini Vermesi Yeterlidir ...
Sorucak Olan Arkadaşlar İçin Söyluyorum . Karşılıklı Reklam Yapsak Olurmu Dersenız Sitenizin Durumuna Bakarız Bizimde Hoşumuza Giderse Karşılıklıda Yapabilir Özelden Mesaj Atmanız Yeterlidir ...

-------------------------------------------------------------------------------------
Reklam Alanları
Header Reklamı Anasayfa Başlık Yanı Reklam [468x60] = Haftalık 15 TL - Aylık 30 TL
Anasayfa [300x250] Reklam Alanı = Haftalık 10 TL - Aylık 20 TL
Konuların Üstünde Reklam Alanı [300x250] = Haftalık 10 TL - Aylık 20
Anasayfa Reklam Alanı [728x90] = Haftalık 20 TL - Aylık 40 TL
-------------------------------------------------------------------------------------
Site Adresi 
İlginçDünya.Com - Tıkla

-----------------------------------------------------------------------
Site İstatistik
resim
resim
Başarılar Dilerim Siteniz Harika Görünüyor.
Reklam için erken değil mi alexa sıranız yüksek türkiyede siralamada yoksunuz. Dmoz kaydınız yok benim site istatistikleri şöyle ben reklam konusu acmak için yetersiz görüyorum. Helal olsun vallahi. 
resim
(27-12-2015, Saat:16:46)yamyamix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Reklam için erken değil mi alexa sıranız yüksek türkiyede siralamada yoksunuz. Dmoz kaydınız yok benim site istatistikleri şöyle ben reklam konusu acmak için yetersiz görüyorum. Helal olsun vallahi. 
resim

Alexada ilk 10 bindeydim 5 gundur ulke siralamam gozukmuyor sknti ordadir reklam yayginlasmak icin iyi bir platformdur bende baslamayi tercih ettim tabiki herkezin gorusu farklidir saygi duyarim yorumunuz icin tesekkur ederim ...
(27-12-2015, Saat:16:32)SerhatBey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Başarılar Dilerim Siteniz Harika Görünüyor.

Eyw Kardesim Degerli Yorumun Icin Tesekkur Ederim .
Host Sunucumuz Bakımda, Hostlar Aktif Hale Geldiğinde Karşılıklı Backlink koyabilriz .d
(27-12-2015, Saat:18:43)SerhatBey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Host Sunucumuz Bakımda, Hostlar Aktif Hale Geldiğinde Karşılıklı Backlink koyabilriz 
Hayirlisi Kardesimm 
Reklam Alımları Devam Etmektedir ...