MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Günlük Logo Tasarımlarım #1
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
HERGÜN BURAYA SİTELER İÇİN YAPTIĞIM TASARIM LOGOLARIMI KOYACAGİM
İSTERSENİZ YORUM ATARAK İSTEKTE BULUNABİLİRSİNİZ & ÜCRETSİZ YAPILIR

resim

resim

resim
resim

güzel olmuş ama basit gibi
Profesyonel Logoları Asla Ücretsiz Olarak Paylaşmam Ücretli Bir Şekildi Profesyonel Yapabilirim Basitlerini Ücretsiz Olarak Dağıtıyorum Fakat Yinede Siteye Güzellik Katıyor Diyebiliriz Yorumun İçin Teşekkürler Beğendiysen Rep Verebilirsin..Saygılarımla İyi Günler Süper
Konudaki son logoyu ben yaptım ve siz forumumdaki logoyu alıp konu açmışsınız, tebrikler..
(30-10-2015, Saat:22:33)Design Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Profesyonel Logoları Asla Ücretsiz Olarak Paylaşmam Ücretli Bir Şekildi Profesyonel Yapabilirim Basitlerini Ücretsiz Olarak Dağıtıyorum Fakat Yinede Siteye Güzellik Katıyor Diyebiliriz Yorumun İçin Teşekkürler Beğendiysen Rep Verebilirsin..Saygılarımla İyi Günler  Süper

Merhaba,

Öncelikle yorumunuza karşı olduğumu belirtmek isterim. Çünkü iyi bir egoya sahipsiniz..
Profesyonel çalışma yapan biri ücretli veya ücretsiz her türlü profesyonel çalışmanı sürdürür ki o onun profesyonelliğini belli etsin.
Madem profesyonelsiniz şu profesyonel çalışmalarınızı gösterinde ona göre ücretli çalışma yaptıralım/yaptırsınlar.

Saygılarımla,
İyi çalışmalar.
@Henry O Logoyu Ben Almadım Arkadaşım @duppyn87 Bana Verdi Sizin Oldugunuzu Bilmiyordum Kaldırdım Özür Dilerim ... Göz kırpma
(31-10-2015, Saat:10:38)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(30-10-2015, Saat:22:33)Design Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Profesyonel Logoları Asla Ücretsiz Olarak Paylaşmam Ücretli Bir Şekildi Profesyonel Yapabilirim Basitlerini Ücretsiz Olarak Dağıtıyorum Fakat Yinede Siteye Güzellik Katıyor Diyebiliriz Yorumun İçin Teşekkürler Beğendiysen Rep Verebilirsin..Saygılarımla İyi Günler  Süper

Merhaba,

Öncelikle yorumunuza karşı olduğumu belirtmek isterim. Çünkü iyi bir egoya sahipsiniz..
Profesyonel çalışma yapan biri ücretli veya ücretsiz her türlü profesyonel çalışmanı sürdürür ki o onun profesyonelliğini belli etsin.
Madem profesyonelsiniz şu profesyonel çalışmalarınızı gösterinde ona göre ücretli çalışma yaptıralım/yaptırsınlar.

Saygılarımla,
İyi çalışmalar.

Kusura Bakmayın Profesyonel Logolarımda 3 Saatlik Emek Var o Yüzden Veremeyebilirim ..
(31-10-2015, Saat:11:29)Design Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(31-10-2015, Saat:10:38)Smyrna35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Merhaba,

Saygılarımla,
İyi çalışmalar.

Kusura Bakmayın Profesyonel Logolarımda 3 Saatlik Emek Var o Yüzden Veremeyebilirim ..

Vermiceksiniz zaten referans olarak göstericeksiniz. ( "sözde" Profesyonelliğinize hayran kaldım.)
Sayfalar: 1 2