MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forum Üye Çekme
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar benim bir dizi forum sitem var ve yeni açtım.Facebook sayfamdan oraya günlük 50-100 kişi çekebiliyorum fakat sadece haberi okuyup çıkıyorlar yani üye olmuyorlar üye yapmak için ne yapmalıyım konuları sadece üyelere mi göstermeliyim veya başka ne yapabilirim lütfen yardımcı olun güzel fikirlerinizi bekliyorum.teşekkürler.
Ve de şuan sitem adsense başvuru aşamasında konuları sadece üyelere özel yaparsam sizce adsenseye etkisi olurmu zarar veya kar?
Bence konuyu sadece üyelere açmak gereksiz, bırak o hayırsız üyeleri. Adam olan kişi zaten işini gördüyse girip bi teşekkür eder.

Üyelere konuyu gizlerseniz misal ben kattiyen üye olmam, konunun titlesini aratırım arama motorlarında başka bi siteden bakarım çok alternatif var çünkü.
Peki nasıl üye olmalarını sağlıyabilirim sizce?
Ben ziyaretçilere konuları gizleme demiyorum aslında. Gizle. Ama hiçbi sitede olmayan şeyleri paylaş heryerde olan şeyleri paylaşırsan kimse gelmez, ama adam arar tarar başka yerde bulamaz illa gelir sana üye olur