MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: TEMA İSTEK
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
arkadaşlar bir sitenin teması var elimde ama onun bazı yerleri editlenmiş renkleri falan . o sitedekine göre editliycek varmı aranızda ? pm ile site linkini alabilirsiniz ve tema linkini ? yani tema konusunda editden anlayan arkadaşa ihtiyacım var.
Ücretli , tabikide.
(04-10-2015, Saat:19:00)Badmeen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ücretli , tabikide.

abi gerçekten sıkıntım var şuan domain host alacağımdan elimde para kalmıyor pek . yardımcı olursan sevinirim zaten yapacağın pek birşey yok yani. Zaten tema elimde bazı renkleri değişcek bide küçük eklentiler o kadar. yani 1 saatini almaz düşüncesindeyim. skype varsa ver konuşalım inş.
(04-10-2015, Saat:19:13)-zombi- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(04-10-2015, Saat:19:00)Badmeen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ücretli , tabikide.

abi gerçekten sıkıntım var şuan domain host alacağımdan elimde para kalmıyor pek . yardımcı olursan sevinirim zaten yapacağın pek birşey yok yani. Zaten tema elimde bazı renkleri değişcek bide küçük eklentiler o kadar. yani 1 saatini almaz düşüncesindeyim. skype varsa ver konuşalım inş.

Çok bir ücret istemem korkma Gülümseme

Fb.com/Yavuz.GR
hangi renkler değişcek
(05-10-2015, Saat:13:45)Badmeen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(04-10-2015, Saat:19:13)-zombi- Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]

Çok bir ücret istemem korkma Gülümseme

Fb.com/Yavuz.GR

face ekledim eyw. Gülümseme 

(06-10-2015, Saat:02:08)sempatik41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hangi renkler değişcek

renkleri hallettim şuan bazı eklentileri arıyorum.