MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Aranan Tema ve Editör Hakkında
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba,

Geçenlerde warface adlı oyunda takılıyodum fanforum sitesini gördüm ve teması çok hoşuma gitti.

Temayı nerden bulabilirim yada buna benzer temayı nasıl temin edebilirim. Genl bir forum sayfası için 1.6

Söz konusu forum adresi : http://destek.warfacefan.com/index.php

Tema dışında birde editör hakkında sormak istediğim var, şu an kullandığımız editörde yazılarda değişiklik yaparken mesela yazıyı kalın yazma altıçizili boyut renk yaparken editörde kod olarak çıkıyor ve güzel değil. Bunu önizlemeli olarak yapabileceğimiz bir eklenti veya kod varmıdır ? Yani editörde yukardaki araçları kullanırken kod değilde hemen uygulamalı önizlemeli yapabilir miyiz ?

Yardımlarınızı bekliyorum.

İyi çalışmalar.
footerda xipb tema diyor. xpserkan'ın yaptığı xipb temasını düzenlemişler. ücretli bir tema.
editörle uğraşmayın, mybb sürümünüzü 1.8'e yükseltin. 1.8'de sceditor geldi istediğiniz özellikler yerleşik olarak bulunuyor. zaten xipb teması da 1.8 için hazırlandı bildiğim kadarıyla.
(02-10-2015, Saat:16:14)eatik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]footerda xipb tema diyor. xpserkan'ın yaptığı xipb temasını düzenlemişler. ücretli bir tema.
editörle uğraşmayın, mybb sürümünüzü 1.8'e yükseltin. 1.8'de sceditor geldi istediğiniz özellikler yerleşik olarak bulunuyor. zaten xipb teması da 1.8 için hazırlandı bildiğim kadarıyla.

1.8 e yükseltmek mi iyi yoksa sıfırdan 1.8 kurmak mı iyi Gülümseme 

Daha forumu kurmadım localde deniyorum alışmaya çalışıyorum.
(02-10-2015, Saat:16:22)dexter Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(02-10-2015, Saat:16:14)eatik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]footerda xipb tema diyor. xpserkan'ın yaptığı xipb temasını düzenlemişler. ücretli bir tema.

1.8 e yükseltmek mi iyi yoksa sıfırdan 1.8 kurmak mı iyi Gülümseme 

Daha forumu kurmadım localde deniyorum alışmaya çalışıyorum.

ikisi de aynı hesap. 1.8.6 sürümü sanırım son yayınlanan sürüm. onu sıfırdan kurabilirsiniz.
Sağ Ok :
(03-10-2015, Saat:03:34)imparator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Serkan hoca ile facebook veya mail adresi üzerinden iletişime geçin yardımcı olacaktır. 

Serkan hocanın facebook adresi mail adresini nerden bulacam nickini dahi bilmiyorum Gülümseme