MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Dosyaları silip Yeni Versiyona Konuları Entegre
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Çok eski versiyon ile kuruku /forum klasörü içindeki tüm dosyaları silip yeni versiyon yüklemek istiyorum. Yeni versiyonu yüklerken databasedeki eski verilerin kalmasını (konular, üyeler vs) istiyorum. Kurulum sırasında veya aşamasında ne gibi işlemler yapmalıyım.

1-Kurulum sırasında eski veritabanındakileri korumak
2-Konu ve üyelere zarar vermemek

Kısacası herşey ayını olacak ama en son versiyonu siteye kurmak istiyorum
Anladığım kadarıyla MyBB guncelleyeceksin tavsiyem güncelleme paketi yükle komple sıfırdan kurulum yapacaksan sanırım PhpMyAdminden yedek alman gerekir (Bunu oynadığım oluşturduğum oyunlara göre söylüyorum oyuncu kayıtları bende PhpMyAdmin de oluyordu) (Yani net bilgi değil yine de bilen birine göre hareket et ssıfırdan kuracaksan)
Sıralı versiyon güncellemem gerekiyor bazı versiyon güncellemeleri tema uyumsuz, bir sürü hata verecek son versiyona göre..Ondan dedim en sonu kurayım..
Aynı işlemi uygula sırası ile güncelleme paketlerini kur siteadresi . Com dan sonra sonuna install/upgrade ekle