MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: google indexleri neden böyle
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
resim
Warezcim.net - E-Kitap yazıyor neden böyle anlamadım o konu e kitap bölümünde bile değil Nasıl - Neydi nasıl düzeltebilirim
Merhaba

Eskiden Bir Kitapta okumuştum sorunun yanıtı olabilir.

Google herhangi bir tırnak işareti konulmadığı sürece girilen her kelimeyi makalede ayrı ayrı arar.Yani google önce Warezcim.net - E-Kitap yazan birkaç sonuç bulmuş sonra sadece Warezcim.net yade sadece e-kitap yazan yerleri bulmaya başlamış
(21-07-2012, Saat:01:20)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba

Eskiden Bir Kitapta okumuştum sorunun yanıtı olabilir.

Google herhangi bir tırnak işareti konulmadığı sürece girilen her kelimeyi makalede ayrı ayrı arar.Yani google önce Warezcim.net - E-Kitap yazan birkaç sonuç bulmuş sonra sadece Warezcim.net yade sadece e-kitap yazan yerleri bulmaya başlamış

sorun seo da mı yoksa sunucudan mı kaynaklanıyor Nasıl - Neydi
indexlerin çoğu Warezcim.net - E-Kitap diye bitiyor yok mu bilen Kızgın - Sinirli
Title'ınızın E-Kitap olmadığına emin misiniz ? Açık Ağızlı Gülümseme
Site başlığında e-kitap olup olmadığını kontrol edin.
tabii ki yok kaç kere kontrol ettim Açık Ağızlı Gülümseme
Hocam Galiba siteniz acıldı kapandı acıldı Öle olması gerek eğer onlar calışmıyorsa eskiden kalmıştır kapanıp acıldıgı zaman okadar hemen indexlemez yeni şeyleri kendi forumumda öle Eskileri gösteriyor şuan 1-2 Hafta gecsin zaten görüceksiniz hepsi düzelir Gülümseme Saygılarımla.
Sayfalar: 1 2