MyBB Depo Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: Şartları onaylıyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba

Hali hazırda ödeme bildirimi sayfası diye bir şey var. Bunu sitemize ekledik. Peki bu ödeme bildirimi sayfasının içerisinde 
''şartları okudum onayladım'' diye bir sekmeli kutu yapabilirmiyiz ? 
Bu kutuyu seçmeden ödeme bildirimini gönderemesin üyeler.

Google üzerinde çok araştırdım ve kod bilgim olmadığı içinde çözemedim. Rica etsem yardımcı olur musunuz ?
Saygılarımla
bildiğim kadarıyla yok
Bilmediğin olabilir ancak öğrenmediğin çok şey vardır.
Checkbox diyorlar sanırım. 
Bakalım yöneticilerden biri yapar herhalde
Kod:
<FORM ACTION="../cgi-bin/mycgi.pl"> <INPUT TYPE=CHECKBOX NAME="maillist">Şartları onaylıyorum.<P></FORM>

Bu kodu eklerseniz olur Gülümseme
Bunun için ekstra kontrol sağlanacağına gönder butonunu Kuralları kabul ediyorum ve gönder ismi verilebilir.Aynı yasal dayanağa sahip olunur böylece
(07-09-2015, Saat:19:00)EmreKarakaya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bunun için ekstra kontrol sağlanacağına gönder butonunu Kuralları kabul ediyorum ve gönder ismi verilebilir.Aynı yasal dayanağa sahip olunur böylece

Tabiki emre bey dediğiniz olabilir ancak çoğu e-ticaret sitesinde örneğin belirttiğiniz butona tıklayınca (popup menü kurallar) sayfası açılıyor. Gönder butonuna onu yazarsak'da adam kurallar nerde hani demezmi Gülümseme
Soruma cevap alamadım. Böyle bir sayfa yapabiliyormuyuz ?